21 C
Chicago
wtorek, 16 lipca, 2024

Nowe przepisy na przedmieściach Chicago utrudnią „wyrzucanie” migrantów

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Kolejne miejscowości z metropolii chicagowskiej wydają wojnę przewoźnikom zostawiającym na ich terenie migrantów spod południowej granicy. W ostatnim czasie autobusy z uchodźcami nie docierają już do samego Chicago, ale próbują szczęścia na terenie przedmieść.

We wtorek w Centrum Transportowym Ogilvie w Chicago pojawił się tylko jeden autobus przywożący migrantów, ale w okolicy było ich więcej. To efekt restrykcyjnych przepisów przyjętych przez władze Wietrznego Miasta, które nakładają spore kary na przewoźników, którzy nie zgłoszą chęci zatrzymania się w wyznaczonym miejscu i będą próbowali wysadzić pasażerów w przypadkowych lokalizacjach.

Kilka miejscowości na przedmieściach stwierdziło, że podobne rozwiązania potrzebne są również na ich terenie. Tylko we wtorek odpowiednie przepisy zatwierdziły rady Hinsdale, Joliet, North Chicago, Buffalo Grove i Woodstock. Władze tej pierwszej miejscowości poinformowały, że w ciągu ostatnich 11 dni na ich terenie zatrzymało się 11 autobusów z imigrantami.

Teraz firmy autobusowe będą musiały złożyć wniosek co najmniej pięć dni przed przyjazdem i podać nazwiska wszystkich migrantów w autobusie, a także przestrzegać dodatkowych wytycznych.

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520