14.9 C
Chicago
niedziela, 25 lutego, 2024

Netflix od dziś dostępny w języku polskim

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

„To było skomplikowane, ale teraz już mówimy tym samym językiem” – ogłosił Netflix we wtorek na swoim profilu na Facebooku. Popularna platforma do oglądania filmów i seriali, która na polskim rynku pojawiła się w styczniu, jest w końcu dostępna w języku polskim.

„Zadomowienie” się Netlixa w Polsce ogłosił w poniedziałek dyrektor firmy Reed Hastings, który z tej okazji przyleciał do Warszawy i wziął udział w konferencji prasowej w Zamku Ujazdowskim. – Zawsze wiedzieliśmy, że Polacy cenią dobrą rozrywkę. Dlatego cieszymy się, że możemy teraz zaoferować polskim użytkownikom wersję naszego serwisu w ich rodzimym języku. Będziemy się cały czas rozwijać i dodawać do katalogu najlepsze filmy oraz seriale z Polski i całego świata – powiedział Hastings.

Zarząd Netflixa poinformował w oficjalnym komunikacie, że interfejs serwisu jest teraz dostępny w języku polskim, płatności można regulować w złotówkach, a ofertę uzupełniły polskie filmy i seriale. Na platformie można obejrzec już „Pokłosie” oraz „Ile waży koń trojański”, a także wybrane polskie występy kabaretowe. Netflix nawiązał też współpracę z operatorem komórkowym T-Mobile. „Operator przygotuje promocję, która umożliwi wnoszenie opłat za Netflix razem z rachunkiem telefonicznym” – informuje firma. Dotychczas wiele produkcji można było oglądać jeszcze tylko w oryginalnej ścieżce dźwiękowej i z angielskimi napisami. Teraz już 80% materiałów ma już polskie napisy lub lektora.

Netflix to wirtualna platforma, która umożliwia oglądanie filmów i seriali na ekranie komputera, tabletu lub smartfona za uiszczaną co miesiąc, jednorazową opłatą. Wypożyczalnia zadebiutowała w 2013 r., a obecnie zarejestrowanych jest w niej ponad 83 mln ludzi na całym świecie. Na Netflixie oprócz filmów i seriali z innych stacji telewizyjnych, można również oglądać oryginalne produkcje firmy (Netflix Originals), takie jak świetnie oceniane przez krytyków i fanów: „House of Cards”, „Orange is the New Black”, „Stranger Things”, „Daredevil”, „Jessica Jones”, „Narcos” czy serial dokumentalny „Making a Murderer”. Są one udostępniane w każdym kraju w tym samym momencie, a wszystkie odcinki można obejrzeć od razu.

Aleksandra Gersz AIP, Fot. aip

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520