9.6 C
Chicago
sobota, 27 lutego, 2021

Miami Spice i Miami Spa przedłużone do października

Popularne

Miami Spice, coroczna promocja kulinarna oferująca trzydaniowe posiłki prix-fixe, została przedłużona do końca października 2020 r.


W tym roku coroczny program, prowadzony przez Greater Miami Convention & Visitors Bureau (GMCVB), rozpoczął się dwa miesiące wcześniej, 1 czerwca, w ramach większej inicjatywy o nazwie Miami Shines, która pomogłaby lokalnym restauracjom odzyskać część klientów podczas pandemii koronawirusa, która w marcu zamknęła stoliki restauracyjne.
Program, który oferuje trzydaniowy lunch / brunch (25 USD) i / lub kolację (39 USD), zwykle przyciąga setki chętnych do restauracji w Miami. Pomimo zniesienia opłat i dopuszczenia restauracji, które nie są członkami GMCVB, w tym roku liczba uczestniczących restauracji była znacznie niższa.
Mimo to program jest uważany za wartościowy dla klientów, którzy zazwyczaj korzystają z posiłków z 30-40-procentową zniżką w stosunku do normalnych cen, oferując jednocześnie zróżnicowany wybór dań.

Program zachęca również restauratorów do oferowania opcji dla osób, które nadal nie czują się komfortowo w restauracjach. Nowością na rok 2020 jest program Spice To-Go, w którym wiele restauracji oferuje opcję na wynos.

Oprócz Miami Spice, GMCVB przedłużyło program Miami Spa Month do końca października. Program oferuje do 50% zniżki na zabiegi, dając dostęp do takich rzeczy, jak terapia limfatyczna, masaże prenatalne i dla par oraz zabiegi lecznicze, takie jak detoksykacja akupunktura.
JK

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Ostatnio dodane