HomeUSAMiami

Właściciel New England Patriots – oczyszczony z zarzutów w Palm Beach

Właściciel New England Patriots – oczyszczony z zarzutów w Palm Beach

Prokurator stanowy hrabstwa Palm Beach ogłosił, że wycofuje oskarżenia przeciwko Robertowi Kraftowi, właścicielowi New England Patriots, w związku ze sprawa  prostytucji w spa Jupiter Day.

„Bez dowodów nie możemy postępować w naszych postępowaniach sądowych i dlatego jesteśmy etycznie zmuszeni do wycofania się ze spraw przeciwko wszystkim oskarżonym” – powiedział Aronberg na wirtualnej konferencji prasowej.

Podczas gdy policja Jupiter powiedziała, że ​​obserwowała, jak Kraft przychodzi i wychodzi z Orchids of Asia Day Spa dwa dni z rzędu w zeszłym roku, bez wideo dowodów, że Kraft przyjmuje akty seksualne, nie ma sposobu, aby udowodnić zarzuty, i to nie tylko dla Krafta, ale dla pozostałych 24 oskarżonych oskarżonych.
W zeszłym miesiącu 4. Okręgowy Sąd Apelacyjny orzekł, że policja w Jupiter naruszyła prawa niewinnych osób korzystających z masażu, umieszczając kamery w gabinetach masażu dziennego spa, przez co żadne z nagrań nie mogło zostać wykorzystane.

Aronberg powiedział, że jest rozczarowany orzeczeniem sądu.
„Orchidee of Asia były znanym miejscem w rodzinnym centrum handlowym, tuż obok sali gier, która przyciągała dzieci” – powiedział Aronberg.
Powiedział jednak, że rozumie decyzję prokuratora generalnego Florydy, by nie odwoływać się, ponieważ Sąd Najwyższy Florydy mógłby zakazać tajnych nagrań we wszelkiego rodzaju sprawach.

Aronberg ujawnił również, że był celem federalnego pozwu zbiorowego złożonego przez 31 anonimowych osób, które twierdziły, że były niewinnymi ofiarami nagrywania na wideo w spa; ale ponieważ sądy orzekły, że tylko czterech niewinnych klientów zostało złapanych przez kamerę, Aronberg powiedział, że uważa, że ​​powodowie nie istnieli.
„Naszym zdaniem ten federalny proces sądowy, był taktyką wywierania nacisku na nasze biuro” – powiedział Aronberg.

Oskarżenia o przestępstwo przeciwko właścicielowi i operatorowi spa są nadal otwarte, a NFL może ukarać Krafta.
Adwokaci firmy Kraft pracują nad zniszczeniem filmów, aby nigdy nie zostały upublicznione.

JK

COMMENTS