HomeUSA

Mężczyzna wywołał pożar koktajlem Mołotowa. Wyszedł z więzienia i rozpętał kolejne 6 pożarów

Mężczyzna wywołał pożar koktajlem Mołotowa. Wyszedł z więzienia i rozpętał kolejne 6 pożarów

Mężczyzna aresztowany w Oregonie, rozpętał pożar koktajlem Mołotowa. Po wypuszczeniu z więzienia został aresztowany ponownie, w mniej niż 24h, po tym jak rozpętał kolejne sześć.

Domingo Lopez, 45-letni mężczyzna, został aresztowany po tym jak rozpętał “mały pożar” używając w tym celu koktajlu Mołotowa.

“W niedzielę, 13 września, 2020r. o godzinie 4:35PM, funkcjonariusze East Precinct zostali wezwani aby asystować ekipie Portland Fire and Rescue w zwalczaniu pożaru lasu w przecznicy 9600 przy East Burnside Street” – informuje policja.

“Około godziny później, funkcjonariusze East dostali informację od świadka o podejrzanym w pobliskim namiocie. Oficerowie aresztowali podejrzanego, który potwierdził, że to on podpalił las [koktaljem].” – czytamy dalej w raporcie.

Portland Police – “Informacja prasowa: Podejrzany rozpętał kolejne sześć pożarów lasu, postawiono mu dodatkowe zarzuty (zdjęcie)

link: https://www.portlandoregon.gov/police/news/read.cfm?id=261193&ec=2&ch=twitter

Już w poniedziałek sytuacja się powtórzyła. Policja ponownie została wezwana do pomocy, tym razem już przy sześciu pożarach na zachodniej stronie I-205.

Podejrzany usłyszał sześć dodatkowych zarzutów i został przetransportowany do szpitala w celu badań psychiatrycznych.

 

PS

 

COMMENTS