Lubuskie: W Krośnie Odrzańskim kobieta zadała swojemu mężowi ciosy nożem. Mężczyzna zmarł

Lubuskie: W Krośnie Odrzańskim kobieta zadała swojemu mężowi ciosy nożem. Mężczyzna zmarł

Do morderstwa doszło w jednym z domów w Krośnie Odrzańskim. 55-latka zadała mężowi ciosy nożem. Mężczyzna zmarł. Po wszystkim do domu wezwała policję.

Nasze informacje potwierdza prokurator Zbigniew Fąfera, rzecznik zielonogórskiej prokuratury okręgowej. – Doszło do zabójstwa w jednym z domów w Krośnie Odrzańskim – mówi prokurator Fąfera. Tragedia wydarzyła się w czwartek, 5 lipca z samego rana. 55-lentia żona zadała swojemu mężowi ciosy nożem. Mężczyzna zmarł w domu. Po zabójstwie kobieta sama wezwała policję informując o zabójstwie. Na miejsce natychmiast pojechał patrol, który zobaczył martwego mężczyznę. 55-latka została zatrzymana.

 

– Z pewnością będzie wniosek o areszt tymczasowy dla kobiety – mówi prokurator Fąfera. Okoliczności oraz motyw zabójstwa nie jest jeszcze znany. Kobieta nie została jeszcze przesłuchana przez prokuratora. Wiadomo, że jest trzeźwa. – Okoliczności tragicznego zdarzenia będą ustalane – mówi prokurator Fąfera. Małżeństwo żyło w ładnym domku z ogrodem. Dwoje z trojga ich dzieci mieszka i pracuje za granicą.

 COMMENTS

WORDPRESS: 0