Lublin: Zwłoki 24-letniej kobiety w mieszkaniu. Wersalka, w której leżały, była posypana proszkiem do prania

Lublin: Zwłoki 24-letniej kobiety w mieszkaniu. Wersalka, w której leżały, była posypana proszkiem do prania

Nowe fakty w sprawie zwłok znalezionych w kamienicy przy ul. 1 Maja w Lublinie. Kobieta, która zginęła miała 24 lata – Od dawna jej już nie widzieliśmy – mówią sąsiedzi. Policja szuka 40-letniego mężczyzny, który wynajmował mieszkanie.

Przypomnijmy, że w poniedziałek właściciel mieszkania (wynajmował je komuś innemu) zawiadomił policję o zwłokach w wersalce. Policja już ustaliła tożsamość kobiety. – To 24-letnia mieszkanka Lublina – mówi nadkom. Renata Laszczka-Rusek, rzecznik KWP Lublin i zaznacza, że teraz funkcjonariusze czekają na wyniki sekcji zwłok. – Lekarz na miejscu nie był w stanie określić przyczyny zgonu – dodaje pani rzecznik. Zaznaczmy, że zwłoki były już w stanie rozkładu. Policja nadal szuka mężczyzny, który wynajmował mieszkanie i mieszkał tam razem z kobietą. Według wersji przedstawionej przez sąsiadów, w poniedziałek na miejscu zjawił się właściciel mieszkania.

 

Przychodził co miesiąc, żeby się rozliczyć z najemcami. Wszedł do mieszkania. Zaciekawiło go, że wersalka jest obficie posypana proszkiem do prania. Kiedy ją otworzył, zobaczył zwłoki. Mieszkanie znajduje się na parterze kamienicy, do której wchodzi się od strony ul. Lubelskiego Lipca 80. Teraz drzwi do mieszkania są opieczętowane przez policję. – Mieszkali tu może dwa miesiące. Na sylwestra na pewno już byli – mówią nam sąsiedzi. Mężczyzna miał ok. 40 lat. Nie utrzymywał z sąsiadami kontaktów. – Czasami powiedział cześć w sklepie. Odpowiadałem z grzeczności – mówi nam jeden mieszkających w kamienicy mężczyzn. Para nie sprawiała problemów, raczej się nie kłóciła. – Ale tej dziewczyny to już od dawna nie widziałam – mówi nam jedna z sąsiadek.

 COMMENTS

WORDPRESS: 0