Lubelskie. Mężczyzna skazany za gwałt dziewczynki znów zgwałcił nieletnią

Lubelskie. Mężczyzna skazany za gwałt dziewczynki znów zgwałcił nieletnią

W maju 21-letni mieszkaniec Lubartowa został skazany za zgwałcenie 14-letniej dziewczynki. Na uprawomocnienie tego wyroku czekał na wolności. W ubiegłym tygodniu miał się dopuścić kolejnego gwałtu, tym razem ofiarą jest 13-latka.

Trzy miesiące w tymczasowym areszcie spędzi Tomasz W. z Lubartowa. 21-latek został zatrzymany przez policjantów w związku z gwałtem, którego miał dopuścić się na 13-letniej dziewczynce. Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu w Lubartowie. Na policję zgłosili to rodzice 13-latki. 21-latek siłą miał ją doprowadzić do stosunku seksualnego. W piątek mężczyzna został przesłuchany w prokuraturze, gdzie usłyszał zarzut zgwałcenia osoby poniżej 15 roku życia. Tomasz W. nie po raz pierwszy podejrzany jest o seks z nieletnią. Zaledwie w maju tego roku Sąd Okręgowy w Lublinie skazał go na trzy lata więzienia za wykorzystanie 14-letniej dziewczynki. Sąd ustalił, że 21-latek zmusił ją do seksu oralnego, a stosunek nagrywał i wykonywał zdjęcia. Upublicznił je potem w internecie. Tomasz W. podczas procesu odpowiadał także za pogryzienie 12-letniej dziewczynki, która nie chciała się z nim spotykać. Majowy wyrok był nieprawomocny. Na proces apelacyjny 21-latek czekał na wolności. Teraz grozi mu nawet 12 lat więzienia.

 

 

 W tym tygodniu polecamy ► Kennedy’ego zabił Oswald. Adamowicza zabił Wilmont! Skończmy z ukrywaniem przestępców w Polsce

COMMENTS

WORDPRESS: 0