15 C
Chicago
wtorek, 27 lutego, 2024

Lori Lightfoot skarży się, że jest zbyt czarna w spocie wyborczym krytyków Pritzkera

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Burmistrz Lori Lightfoot oskarża Komitet Akcji Politycznej (PAC) o przyciemnienie jej skóry w spocie telewizyjnym wymierzonym w gubernatora J.B. Pritzkerowi. Sam komitet zaprzecza i zarzuca Demokratom starania o odwrócenie uwagi wyborców od prawdziwych problemów Wietrznego Miasta.

Spot rozpoczyna się od fragmentu wystąpienia Lightfoot, w którym burmistrz zapewnia, że najbliższe lato, będzie czasem radości. Chwilę później dostrzegamy przetaczającą się przez miasto falę przemocy – napady, kradzieże samochodów i strzelaniny. Wszystko to kończy się oskarżeniem w stosunku do gubernatora: „Dzięki gubernatorowi J.B. Pritzkerowi bezprawie w Chicago wkrótce stanie się prawem w całym kraju”.

Zdaniem Lightfoot twórcy spotu dokonali manipulacji kolorem, aby ukazać ją bardziej czarną, niż jest w rzeczywistości. Burmistrz zaznaczyła jednocześnie, że jest dumna z barwy swojej skóry.

Odpowiedzialny za spot przedstawiciel PAC w oświadczeniu podkreślił, że żadne korekcje nie miały miejsce. Zarzucił jednocześnie burmistrz i gubernatorowi próbę odwrócenia uwagi od faktu oddania miasta w ręce „brutalnych drapieżników”.

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520