HomeŁódzkie

Łódzkie: Ryszard Petru w Radomsku o Planie Naprawy Państwa

Łódzkie: Ryszard Petru w Radomsku o Planie Naprawy Państwa

Ryszard Petru spotkał się w środę (20 czerwca) z mieszkańcami Radomska.

Ryszard Petru spotkał się w środę (20 czerwca) z mieszkańcami Radomska. W Zameczku w otwartej debacie „Polska po 2019 r. Program Naprawy Państwa” udział wzięło około 40 osób.

– Cel mojej wizyty? Ja po prostu spotykam się z ludźmi. Nie startuję w wyborach samorządowych, ale uważam, że jak poseł nie rozmowa z ludźmi w trakcie trwania kadencji sejmu, odrywa się od rzeczywistości, co widać w przypadku PiS – mówi Ryszard Petru.

– Założyliśmy Koło i przygotowujemy program. Takie wizyty to dla mnie ciekawa informacja o tym, co dzieje się w takich miejscowościach jak Radomsko. Bez nowego pomysłu na biznes perspektywa funkcjonowania mieszkańców miasta jest “taka sobie”. Pytanie: jak w takich miejscowościach tchnąć ducha przedsiębiorczości?

Ryszard Petru, który niedawno opuścił Nowoczesną, zamierza stworzyć nowe struktury w całej Polsce. Także w tym celu przyjechał do naszego miasta, jednak jak zapewnia obecnie jest skupiony głównie na przygotowaniu alternatywy programowej dla Prawa i Sprawiedliwości, alternatywy, która porwie ludzi i będzie odpowiedzią na ich problemy.

 

mk (aip)

COMMENTS