17.5 C
Chicago
niedziela, 19 maja, 2024

Liga Mistrzów: Seria nieszczęść Liverpoolu. „Jak mogło do tego dojść?”. Real Madryt trzeci raz z rzędu wywalczył puchar LM

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Real Madryt trzeci raz z rzędu wywalczył puchar Ligi Mistrzów. W sobotę 26 maja „Królewscy” pokonali w finale 3:1 Liverpool. Dla „The Reds” był to wyjątkowo nieszczęśliwy mecz. Najpierw kontuzja zmusiła do opuszczenia boiska największą gwiazdę zespołu – Mohameda Salaha, a później bramkarz Loris Karius w kuriozalny sposób dopuścił do straty dwóch goli.

– Różnica polega na tym, że w piłce nożnej potrzebujesz odrobiny szczęścia. Zwłaszcza w meczu finałowym. Nie tylko nam go zabrakło, ale i mieliśmy sporo nieszczęścia. Na tym polega problem. Przyglądamy się tym wszystkim sytuacjom i zastanawiamy się, jak mogło do tego dojść – powiedział Juergen Klopp, trener Liverpoolu. – Przegrywałem już mecze i wygrywałem. Wiem, jak sobie z tym radzić, ale to, czego nie da się uniknąć, to uczucie towarzyszące ci w nocy tuż po starciu. Chcieliśmy wszystkiego, a nie dostaliśmy niczego, a nawet mniej, biorąc pod uwagę kontuzję Salaha – dodał.
Loris Karius w kuriozalny sposób dopuścił do straty dwóch goli.
– Zamieniłem z Kariusem na boisku tylko kilka słów. Nie ma o czym rozmawiać. Bardzo mu współczuję, bo nikt nie chciałby się znaleźć w takiej sytuacji. Nie ma jednak sensu debatować nad błędami, które popełnił. Wszystko jest jasne. Wie, co zrobił, ja to wiem i wy też macie tę świadomość. Musi sobie z tym poradzić, tak samo jak my. I z pewnością to zrobimy. Oczywiście będziemy go wspierać, to nie podlega dyskusji. Jestem przekonany, że w tym pokoju jest kilka osób, które zapomną, jak doszło do naszej porażki. My jednak musimy starać się pamiętać o takich rzeczach – zakończył Klopp.
Press Association/x-news (aip)
- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520