9.8 C
poniedziałek, 6 maja, 2024

Lewandowski zdobył bramkę – Bayern Monachium wygrał z Ingolstadt 3:1

Robert Lewandowski zdobył bramkę, a jego Bayern Monachium wygrał z Ingolstadt 3:1 (1:1) w meczu trzeciej kolejki piłkarskiej Bundesligi.

Polak, który rozegrał całe spotkanie, trafił w 12. minucie wyrównując na 1:1. Pozostałe gole dla monachijczyków strzelili Xabi Alonso (50) i Rafinha (84). Goście prowadzili po strzale Dario Lezcano w 8. minucie.
Wolfsburg z Jakubem Błaszczykowskim w roli kapitana bezbramkowo zremisował na wyjeździe z Hoffenheim. Polak został zmieniony w 70. minucie. Trening strzelecki urządzili sobie piłkarze Borussii Dortmund gromiąc Darmstadt 6:0 (1:0). Łukasz Piszczek poza kadrą Borussii.
W pozostałych spotkaniach Hamburger SV uległ RB Lipsk aż 0:4 (0:0) zaś Eintracht Frankfurt pokonał Bayer Leverkusen 2:1 (0:0).