-2.5 C
Chicago
sobota, 24 lutego, 2024

Kansas osiemnastym stanem objętym kwarantanną

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Kansas to kolejny stan, który trafił na listę stanów objętych 14-dniową kwarantanną. Lista ta dotyczy podróżujących z lub do stanów, gdzie liczba nowych przypadków zachorowań na COVID-19 utrzymuje się na wysokim poziomie.

Od piątku, 24 lipca osoby, które przebywały w Kansas muszą liczyć się z nakazem 14-dniowej kwarantanny, jeśli udają się do Chicago. Tym samym Kansas jest 18 stanem, który znalazł się na tej liście. W ubiegłym tygodniu na listę trafiły Iowa i Oklahoma, a wcześniej Alabama, Arkansas, Arizona, Kalifornia, Floryda, Georgia, Idaho, Luizjana, Mississippi, Karolina Północna, Karolina Południowa, Nevada, Tennessee, Teksas i  Utah.

Dr. Allison Arwady z Departamentu Zdrowia Publicznego w Chicago przypomina wszystkim podróżującym do Chicago, że każdy, kto podróżuje do wyżej wymienionych stanów jest zobowiązany poddać się 14-dniowej kwarantannie. Nakaz obowiązuje do odwołania. Lista stanów jest uzupełniana w każdy wtorek.

Wisconsin, które tak chętnie odwiedzane jest przez Polonią zamieszkałą w Illinois jest bardzo blisko, aby także trafić na listę stanów objętych kwarantanną. Jeśli współczynnik zachorowań utrzyma się w Wisconsin na takim poziomie jak wczoraj i w niedzielę (powyżej 10%), prawdopodobnie od przyszłego wtorku osoby podróżujące do/z Wisconsin i wracające do Chicago będą zobowiązane do poddania się kwarantannie.

MS

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520