HomeLubuskie

Gorzów Wielkopolski: Mężczyzna zaatakował policjantów pięściami i napuścił na nich psa, kobieta zaatakowała szkłem

Gorzów Wielkopolski: Mężczyzna zaatakował policjantów pięściami i napuścił na nich psa, kobieta zaatakowała szkłem

Kobieta z rozbitym szkłem w rękach zaatakowała policjantów i im groziła. Chwilę wcześniej funkcjonariusze musieli obezwładnić agresywnego mężczyznę, który z pięściami i psem się na nich rzucili. Takie sceny rozegrały w jednym z mieszkań przy ul. Krzywoustego w Gorzowie Wlkp.

[przycisk_galeria] To sprawa, o której pisaliśmy już w poniedziałek, 13 stycznia. Wiadomo wówczas było, że policjanci dostali wezwanie do awantury w jednym między sąsiadami w jednej z kamienic przy ul. Krzywoustego w Gorzowie Wlkp. . Okazuje się jednak, że interwencja przebiegła dużo bardziej poważnie. [sonda]3719[/sonda] Funkcjonariusze rozmawiali z mieszkańcami. Chcieli pomóc w rozwiązaniu sporu, ale spotkali się z brutalnym atakiem.

 

– W jednym z mieszkań rozmawiali z uczestnikiem awantury. Początkowo był spokojny, ale po chwili stał się agresywny. Zaczął grozić policjantom. Z jednego z pomieszczeń wyszła także nietrzeźwa kobieta. Nie chciała jednak przekazać swoich danych. Zarówno ona jak i mężczyzna nie reagowali na wezwania policjantów do zachowania spokoju – relacjonuje podkom. Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. W jednym z mieszkań rozmawiali z uczestnikiem awantury. Początkowo był spokojny, ale po chwili stał się agresywny. Zaczął grozić policjantom.

 

Z jednego z pomieszczeń wyszła także nietrzeźwa kobieta Mężczyzna ruszył w stronę policjantów z pięściami. Chciał ich uderzyć, ale został skutecznie obezwładniony. W stronę policjantów ruszył także pies, ale i z nim poradzili sobie funkcjonariusze. To nie wszystko. Patrol musiał jeszcze zmagać się z agresywną kobietą, która szarpała funkcjonariusza. – W pewnym momencie chwyciła sporych rozmiarów rozbite szkło i zaatakowała policjantów i groziła pozbawieniem życia. Szybko jednak została przez policjantów obezwładniona – mówi G. Jaroszewicz. [przycisk_galeria] Wszystko wyglądało bardzo poważnie.

 

O interwencji policji na ul. Krzywoustego informowali nas Czytelnicy. Na miejsce dojeżdżały kolejne patrole. Policjanci przyjechali na pomoc swoim kolegom. Zatrzymano kobietę i mężczyznę. 55-latka miała w swoim organizmie niemal 2,5 promila alkoholu a 49-latek prawie 1,5 promila. Oboje trafili do gorzowskiej komendy. Teraz czeka ich przesłuchania i zarzuty za czynną napaść na interweniujących policjantów. – Nie ma zgody na takie zachowania wobec funkcjonariuszy – podkreśla G. Jaroszewicz.

 

pik aip

COMMENTS