9.8 C
Chicago
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

The Kelly Family przypomni swoje największe przeboje w Krakowie

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

14 lutego słynna grupa The Kelly Family rozśpiewa krakowską Tauron Arenę. Czyż to nie idealny sposób na spędzenie walentynkowego wieczoru?

Europejska trasa koncertowa, celebrująca 25-lecie wydania płyty „Over the Hump” święci triumfy – większość biletów na koncerty została wyprzedana. Dlatego odpowiadając na ogromne zainteresowanie i entuzjastyczne przyjęcie fanów, trasa początkowo zaplanowana na 20 koncertów, została przedłużona i rozrosła się do imponujących 41 miast.

 

– Dzięki temu także Polska będzie mogła gościć The Kelly Family. Doświadczamy na co dzień ogromnej sympatii polskich fanów, którzy trzymają rękę na pulsie i nie zapominają o swoich idolach. Bardzo cieszymy się, że będziemy mogli odpowiedzieć na to zainteresowanie i zaprosić do Krakowa wszystkich miłośników grupy, która zyskała już status kultowej – mówi Anna Czerniejewska z polskiego oddziału JVS Group, organizatora koncertu.

 

Historia rozpoczęła się w połowie lat 70-tych jeszcze pod nazwą Kelly Kids. Skład zespołu zmieniał się jednak trzon stanowili członkowie najbliższej rodziny. Sami także zajmowali się produkcją i wydawaniem płyt, organizowaniem i nagłaśnianiem koncertów oraz ustawianiem sceny, jednocześnie gromadzili wokół zespołu coraz to większą grupę zagorzałych fanów. Prawdziwy przełom nastąpił w 1994 roku. Album „Over the Hump” został sprzedany w ponad 5 mln egzemplarzy. To z niego pochodzą takie hity jak „Roses of Red” i „An Angel”.

 

Również w Polsce płyta znakomicie się sprzedała i uzyskała status potrójnej platyny. Ostatnie miesiące są dla The Kelly Family wyjątkowe. 25-lecie wydania płyty, która była dla zespołu kamieniem milowym w ich karierze, jest cudowną okazją do świętowania razem z fanami.

 

– Podczas tej trasy, koncerty podzielimy na dwie części. W pierwszej części zagramy utwory znane z albumu „Over the Hump”. Wyjątkowe jest to, że wiele piosenek z tego albumu nie było granych na żywo od bardzo dawna. W drugiej części zagramy wybór najlepszych piosenek z naszej 40-letniej historii, a także ulubione piosenki naszych fanów – mówi Angelo Kelly. The Kelly Family wystąpią podczas jedynego polskiego koncertu już 14 lutego w krakowskiej Tauron Arenie. Bilety dostępne na: www.eventim.pl

 

aip

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520