11.8 C
Chicago
środa, 28 lutego, 2024

Floryda. Spec od dezynsekcji obnażał się przed klientkami. Mówił, że „zepsuł mu się rozporek”

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Pracownik firmy dezynsekcyjnej z Florydy wykorzystywał swoją pracę, aby prowokować niezręczne seksualnie sytuacje w domach swoich klientek. Mężczyzna miał obnażyć się przed dwoma różnymi kobietami, kiedy realizował w ich lokalach zlecenie usuwania szkodników. Został oskarżony o dwa przypadki ekshibicjonizmu.

Jak informuje Biuro Szeryfa Polk County – Tyler Mountain z Lake Whales na Florydzie został aresztowany i oskarżony o ekshibicjonizm oraz ekshibicjonizm wobec osoby starszej w związku z dwoma osobnymi incydentami, do których doszło w lipcu i październiku tego roku.

Biuro szeryfa wszczęło dochodzenie 26 października 2023 r., kiedy na policję zgłosiła się 76-letnia ofiara Mountaina. Seniorka relacjonowała, że 27-latek przyjechał do jej domu w celu wycenienia usługi usuwania szkodników. W pewnym momencie mężczyzna skorzystał z łazienki, a potem wyszedł z niej z genitaliami na wierzchu. Mountain powiedział 76-latce, że „popsuł mu się zamek” w rozporku i poprosił o pomoc. Kobieta odmówiła.

Wcześniej Mountain obnażył się przed inną kobietą. Do sytuacji doszło 24 lipca 2023 r. Wówczas 27-latek wykorzystał ten sam schemat działania – twierdził, że zepsuł mu się rozporek.

„Ten mężczyzna wykorzystał swoją pozycję w pracy, aby uzyskać dostęp do domów tych kobiet, a następnie obnażył się seksualnie – to zachowanie jest obrzydliwe i drapieżne” – powiedział szeryf Grady Judd. „Uważamy, że możliwe jest, że jest więcej ofiar tego mężczyzny, a jeśli tak jest, prosimy, aby się do nas zgłosiły „.

Red. JŁ

(Źródło: Fox News)

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520