13.3 C
Chicago
wtorek, 27 lutego, 2024

Gubernator Teksasu skoczył ze spadochronem! Leciał z nim 106-letni weteran II wojny światowej! [VIDEO]

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Gubernator Teksasu odhaczył kolejną pozycję na liście rzeczy „do zrobienia w życiu”. Greg Abbott skoczył w ten weekend ze spadochronem w towarzystwie 106-letniego weterana II wojny światowej. Obaj skakali w osobnych tandemach.

Jak podaje Texas Tribune – gubernator Greg Abbott wybrał się w okolicę San Marcos, aby przeżyć niezapomnianą przygodę. 66-letni Abbott skoczył ze spadochronem razem ze 106-letniem Alem Blaschke. Blaschke to weteran II wojny światowej z wieloletnim już doświadczeniem w skokach.

Po raz pierwszy Blaschke wyskoczył z samolotu w wieku 100 lat! Trzy lata później pobił rekord świata, będąc najstarszą osobą na świecie, która skoczyła ze spadochronem w tandemie.

Były reprezentant stanu Jon Cyrier udostępnił na platformie X nagranie, na którym widać Abbotta i Blaschke, lądujących osobno po udanych skokach.

„Ładne lądowanie zarówno dla @GregAbbott_TX, jak i 106-letniego weterana II wojny światowej” – napisał Cyrier w swoim poście.

Po wylądowaniu Abbott opisał swój skok ze spadochronem jako ekscytujące doświadczenie podkreślając, że był to jego pierwszy raz.

Red. JŁ

(Źródło: Texas Tribune)

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520