20.4 C
Chicago
sobota, 25 maja, 2024

Floryda. 54-letnia nauczycielka aresztowana. Miała rzucić przedszkolakiem o ziemię

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Nauczycielka z Florydy została aresztowana po wstrząsającym incydencie w jednym z tamtejszych przedszkoli. Na nagraniu z kamery monitoringu placówki widać, jak kobieta podnosi małe dziecko za szyję, a następnie rzuca nim o ziemię. Motywem agresji nauczycielki miało być rzucenie przez przedszkolaka kawałka kartki w kierunku innych dzieci.

Do zdarzenia doszło 10 października na terenie Margate Elementary School w Broward County na Florydzie. Zgodnie z raportem policyjnym, pozyskanym przez WPLG – 54-letnia Khadijah Tynnettta Muhammad zaatakowała tego dnia jednego ze swoich uczniów.

Jak przekazała policja – w materiale wideo z monitoringu szkolnego widać sytuację, do której doszło w czasie przerwy pomiędzy zajęciami. Jedno z dzieci rzuciło kawałkiem kartki papieru w kierunku innych uczniów.

Widząc to, 54-letnia Muhammad podeszła do chłopca, a następnie chwyciła go za nadgarstek „w agresywny sposób”.

„Kontynuowała podnoszenie go z ziemi za ramiona, wykręcała mu ręce i chwyciła go za tył koszuli, popychając go przez korytarz” – napisano w raporcie z aresztowania kobiety. „Zerwała kurtkę z jego pleców i nieustannie chwytała ucznia za ramiona, nadgarstki, koszulę i kurtkę, aż do zakończenia kłótni. Pod koniec nagrania, w którym kamera znajdowała się częściowo w martwej strefie, wydawało się, że złapała go za szyję i powaliła na ziemię” – dodano.

Po przekazaniu materiału policjantom Muhammad została aresztowana w swoim domu  w Lauderdale Lakes.

Rodzice, zapytani przez dziennikarza WPLG o komentarz, stwierdzili, że są oburzeni zachowaniem kobiety. „Wiem, że nasze dzieci czasami się zachowują, ale jeśli jest jakiś problem, to dyscyplinowanie należy zostawić rodzicom” – powiedziała Nikki Glasco, rodzic jednego z dzieci.

Szkoła nie chce podejmować pochopnych decyzji w kwestii ewentualnego rozwiązania stosunku pracy z nauczycielką.

„Szkoła ściśle współpracuje z organami ścigania w związku z tą sytuacją, a zaangażowany nauczyciel został przeniesiony z dala od uczniów i szkoły w oczekiwaniu na wynik sprawy” – przekazał w oświadczeniu okręg szkolny.

Red. JL

(Źródło: New York Post, WPLG)

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520