12.9 C
Chicago
czwartek, 22 lutego, 2024

FDA przeprowadzi antynikotynową kampanię w Detroit

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Amerykańska Agencja Żywności i Leków (FDA) rozpocznie w przyszłym miesiącu w Detroit kampanię mającą pomóc palaczom papierosów rzucić niezdrowy nałóg.

Kampania potrwa dwa lata. Koncentrować się będzie na aspektach zdrowotnych i pozytywach płynących z rzucenia palenia. Komunikaty FDA pojawią się m.in. na stacjach benzynowych i w sklepach całodobowych, a więc tam, gdzie uzależnieni często kupują papierosy.

Akcji przyświeca slogan „Every Try Counts” (Liczy się każda próba). Skierowana będzie szczególnie do osób pomiędzy 25 a 54 rokiem, które na przestrzeni ostatniego roku bezskutecznie próbowały rzucić nałóg.

Kampania będzie prowadzona w Detroit i na 34 innych rynkach w Stanach Zjednoczonych.

– Palenie papierosów pozostaje w USA główną przyczyną chorób i zgonów, którym można zapobiec. Jako lekarz naczelny wierzę, że trwałe i szerokie starania, takie jak akcja „Every Try Counts”, są kluczowe do tego, by zachęcić więcej Amerykanów, aby rzucili palenie i zapobiegli szkodom, jakie się wiążą z używaniem papierosów – oświadczył Jerome M. Adams, lekarz naczelny Stanów Zjednoczonych.

(dr)

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520