11.4 C
Chicago
piątek, 12 kwietnia, 2024

Fatalny finał leśnej schadzki na Florydzie. 40-latek zatłuczony metalową rurą i zastrzelony

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Mężczyzna i kobieta z Florydy zostali oskarżeni o morderstwo, które miało być wynikiem nieudanego planu kradzieży auta. Kobieta miała odwrócić uwagę właściciela pojazdu płatnym seksem, a jej wspólnik w tym czasie ukradłby auto. Ofiara w porę zorientowała się w złodziejskim planie pary, ale przypłaciła to życiem.

47-letni Michael Montgomery i 37-letnia Jessica Long zostali oskarżeni o zamordowanie 40-letniego Wayne’a Barlowa. Ciało mężczyzny znaleziono w czerwcu 2023 roku na poboczu drogi w pobliżu Ocala na Florydzie (powiat Marion).

W dniu zabójstwa Long miała umówić się z Barlowem na seks w przydrożnym lesie w pobliżu Regal Park w Ocala. Barlow zapłacił za to 37-latce 80 dolarów za pośrednictwem aplikacji Cash App

Wcześniej Long umówiła się z Montgomerym, że w czasie, kiedy ona będzie uprawiała seks z Barlowem, on ukradnie jego auto. Barlow zorientował się jednak, że pada ofiarą kradzieży, zanim 47-latek zdążył wskoczyć do jego auta.

Barlow zaatakował Long, ale na pomoc kobiecie przybiegł Mongomery. 40-latek został uderzony tępym narzędziem (metalową rurą) i był duszony. Finalnie Mongomery strzelił mężczyźnie w twarz, zabijając go.

Montgomery powiedział śledczym, że Long przekonała go do udziału w kradzieży darmowymi narkotykami i seksem. Long była wcześniej karana za posiadanie narkotyków, kradzieże i stawianie oporu przy aresztowaniu.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520