23.5 C
Chicago
niedziela, 16 czerwca, 2024

EURO 2016 odbędzie się zgodnie z planem

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Mimo ataków w Paryżu przyszłoroczne piłkarskie mistrzostwa Europy odbędą się zgodnie z planem we Francji – poinformowała UEFA. Jedną z aren mistrzostw ma być paryski Stade de France, gdzie udaremniono w piątek zamach.
W komunikacie UEFA poinformowała, że losowanie grup mistrzostw odbędzie się – jak wcześniej planowano – 12 grudnia w paryskim Pałacu Kongresowym. Same mistrzostwa zostaną natomiast rozegrane między 10. czerwca a 10. lipca przyszłego roku na francuskich stadionach. W komunikacie czytamy, że po piątkowych atakach bezpieczeństwo będzie priorytetem organizatorów turnieju. „Choć nie ma podstaw, by sądzić, że EURO 2016 stanie się celem ataku, zawsze bierzemy pod uwagę potencjalne zagrożenie terrorystyczne” – napisali organizatorzy. W sobotę szef komitetu organizacyjnego mistrzostw Jacques Lambert poinformował, że ryzyko przeprowadzenia turnieju wzrosło.
W piłkarskich mistrzostwach Europy wystartują 24 drużyny, w tym polska reprezentacja. Do tej pory poznaliśmy 21. O tym, które do nich dołączą, dowiemy się dziś i jutro po meczach barażowych.

IAR)/UEFA/to/ab

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520