HomeUSA

Donald Trump: Biden jest skorumpowanym politykiem. Każdy o tym wie, ale media głównego nurtu nie chcą o tym mówić

Donald Trump: Biden jest skorumpowanym politykiem. Każdy o tym wie, ale media głównego nurtu nie chcą o tym mówić

Prezydent Donald Trump ocenił, że sondaże, które pokazują przewagę kandydata demokratów Joe Bidena, nie są rzetelnie przeprowadzane. W wywiadzie dla telewizji Fox Business prezydent USA nazwał swego rywala skorumpowanym politykiem.

Donald Trump przypomniał, że firmy prowadzące sondaże pomyliły się przed czterema laty i wyraził przekonanie, że mylą się także tym razem. “Idzie nam bardzo dobrze, odniesiemy wspaniałe zwycięstwo, to są błędne sondaże” – mówił amerykański prezydent.

Donald Trump został zapytany o publikację e-mali przez dziennik New York Post wskazujących na to, że Joe Biden spotkał się z przedstawicielem ukraińskiej firmy Burisma, w której zatrudniony był jego syn Hunter.
“Joe Biden jest skorumpowanym politykiem, mówię to od dawna. Każdy w Waszyngtonie o tym wie, ale media głównego nurtu nie chcą o tym mówić” – stwierdził amerykański przywódca.

Donald Trump skrytykował Facebooka i Twittera za blokowanie publikacji na temat rzekomych powiązań rodziny Joe Bidena z Burismą, w tym zablokowanie konta rzeczniczki Białego Domu Kayleigh McEnany.
Facebook oświadczył, że zlecił weryfikację informacji z dziennika New York Post niezależnej firmie. Twitter poinformował, że zablokował informacje, ponieważ są one niezgodne z zakazem rozpowszechniania informacji, będących wynikiem ataków hackerskich. Działanie Facebooka i Twittera spotkało się z ostrą krytyką polityków Partii Republikańskiej.

IAR

COMMENTS