-0.8 C
Chicago
środa, 28 lutego, 2024

Do Chicago Bank of America 2024 zgłosiło się ponad 120 tysięcy ludzi

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Rekordowa liczba osób zgłosiła się do przyszłorocznego maratonu w Chicago. Organizatorzy Bank of America Marathon Chicago poinformowali w czwartek, że aplikacje złożyło ponad 120 tysięcy osób.

 

Właśnie tego dnia odbyło się wstępne losowanie biegaczy. Po raz pierwszy w historii chicagowskiego maratonu w 2024 roku linię mety może przekroczyć 50 tysięcy biegaczy a to oznacza, że zostanie pobity rekord z tego roku, w którym odnotowano ponad 47 tysięcy uczestników.

Osoby wybrane w czwartek dołączą do listy biegaczy, którzy zapewnili już sobie udział w imprezie, czyli do tzw. stałych uczestników maratonu, wśród których są osoby zakwalifikowane podczas ostatniego biegu na podstawie uzyskanego czasu czy uczestnicy międzynarodowych grup turystycznych czy biegacze organizacji charytatywnych.

Dla tych, którzy nie zostali zakwalifikowani w czwartkowym losowaniu jeszcze jest szansa na udział w przyszłorocznej imprezie. Biegacze nadal mogą dołączyć do zespołu charytatywnego, w którym ponad 200 organizacji non-profit zbiera fundusze w 10 kategoriach, obejmujących edukację, rozwój młodzieży, opiekę zdrowotną i usługi socjalne. Osoby startujące w biegu charytatywnym muszą zebrać co najmniej 1750 dolarów.

 

BK

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520