-0.8 C
Chicago
środa, 28 lutego, 2024

Alkoholowe upodobania mieszkańców poszczególnych stanów

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Wiele osób wybierając się do restauracji zamawia do posiłku alkohol. Na początku tego roku Toast, system do zarządzania punktami sprzedaży w restauracjach, przeanalizował alkoholowe trendy klientów w prawie 93 tysiącach amerykańskich restauracji.

 

Najczęściej zamawianym trunkiem procentowym było piwo, które zresztą w drugim kwartale 2023 roku było najpopularniejszym napojem dla dorosłych we wszystkich 50 stanach. Właśnie piwo przoduje w zamówieniach klientów restauracji w Wisconsin a także Minnesoty, gdzie bywalcy restauracji wypili około 53% więcej piwa niż klienci restauracji w jakimkolwiek innym stanie – twierdzi Toast.

W Illinois, jeśli ktoś zamawiał napój alkoholowy, najczęściej był to tzw. hard seltzer czyli alkoholowy mix z wodą i cukrem w puszcze. W Ohio restauracje sprzedawały średnio o 160% więcej hard seltzerów niż w innych stanach. Na drugim miejscu pod tym względem znalazło się Massachusetts z wynikiem o 109% wyższym, a na trzecim Illinois – 92%.

Wódka była najpopularniejszym alkoholem w prawie każdym stanie, zgodnie z analizą Toast, z wyjątkiem Arizony, Kalifornii, Kolorado, Georgii, Hawajów, Luizjany, Nowego Meksyku, Teksasu i Utah, gdzie przodowała tequila. Bywalcy restauracji w Teksasie spożywali najwięcej tequili, stwierdził Toast. W rzeczywistości spożyli oni o 119% więcej tequili niż goście restauracji w jakimkolwiek innym stanie.

Jeśli chodzi o wino, to mieszkańcy wybrzeża Atlantyku zamawiali go najwięcej. Szczególnie w Massachusetts, gdzie klienci zamówili o 72% więcej wina niż w jakimkolwiek innym stanie. Floryda zajęła drugie miejsce pod względem największej ilości wina podawanego w restauracjach, a tuż za nią uplasowało się Rhode Island.

 

BK

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520