14.3 C
Chicago
czwartek, 18 kwietnia, 2024

DeSantis nie zostawił suchej nitki na San Francisco. „Miasto upadło przez lewicową politykę” [VIDEO]

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Po wizycie w San Francisco w ramach prezydenckiej kampanii wyborczej, gubernator Florydy Ron DeSantis opublikował we wtorek wideo, w którym zarzuca, iż to kalifornijskie miasto „stoczyło się na skutek lewicowej polityki”.

„Rozejrzyj się, miasto nie tętni już życiem. Naprawdę upadło z powodu lewicowej polityki, która spowodowała ucieczkę ludzi z tego obszaru. Nie ścigają przestępców tak jak w większej części kraju” – powiedział Desantis, po czym dodał, że podczas wizyty w San Francisco widział konsumpcję narkotyków na ulicy i firmy „zabite deskami”.

Phil Matier z ABC7 News Insider twierdzi, że San Francisco może stać się polem bitwy kampanii przed wyborami prezydenckimi w 2024 roku.

„Nie jest tajemnicą, że gubernator Gavin Newsom i Ron DeSantis są w ciągłym konflikcie. Gubernator Newsom udaje się na Florydę i publikuje tam reklamy telewizyjne krytykujące ten stan. A teraz gubernator DeSantis zatrzymuje się w rodzinnym mieście gubernatora Newsoma i wysyła mu pocztówkę z własną krytyką San Francisco. Po raz kolejny stawiają nas w centrum uwagi przed ewentualnymi wyborami prezydenckimi” – powiedział Matier.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520