15 C
Chicago
wtorek, 16 kwietnia, 2024

Boruc odpowiada na Twitterze na zarzuty o libację przed meczem

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Nie milkną echa afery w reprezentacji Polski. Po doniesieniach „Przeglądu Sportowego”, jakoby Artur Boruc miał nie zostać powołany na spotkania z Rumunią i Słowenią, głos zabrał sam zainteresowany.

Przypomnijmy, że według doniesień „Przeglądu Sportowego” część kadrowiczów w trakcie zgrupowania urządziło sobie libację alkoholową połączoną z grą w karty. Zabawa miała być tak huczna, że jeden z piłkarzy zwymiotował ponoć w hotelowym pokoju. Ostatnio na jaw wypłynęły nazwiska zawodników zamieszanych w całą aferę. Głównymi winowajcami mają być Artur Boruc i Łukasz Teodorczyk i, według dziennikarzy „Przeglądu Sportowego”, nie zostaną powołani na spotkania z Rumunią i Słowenią.  Na te rewelacje zareagował jeden z zainteresowanych, a mianowicie Artur Boruc. – Czasy się zmieniają… Kiedyś jak cie widzą tak cię piszą… Teraz jak cię piszą tak cię widza… – napisał na Twitterze 36-letni bramkarz.

boruc

źródło: Twitter.com/ArturBoruc

 

Boruc ma już na swoim koncie dwie afery alkoholowe. Najpierw został wyrzucony z kadry przez Leo Beenhakkera za picie alkoholu w trakcie zgrupowania we Lwowie w 2008 roku. Natomiast w 2010 roku z reprezentacji wyrzucił go Franciszek Smuda, który zarzucił Borucowi picie wina w trakcie powrotu samolotem ze zgrupowania w Stanach Zjednoczonych. Biało-czerwonych w 2016 roku czekają jeszcze dwa mecze. 11 listopada zagrają w Bukareszcie z Rumunią w spotkaniu eliminacji do mistrzostw świata. Trzy dni później czeka ich towarzyski mecz ze Słowenią we Wrocławiu.

KM aip, Fot. Bartek Syta

- Advertisement -

Podobne

1 KOMENTARZ

  1. Artur lubi libacje i wciaga innych i co najgorsze to przed waznymi meczami.
    Ogarnij sie kolego i zrezygnuj z reprezentacji bo chluby nie przynosisz.
    Nie chce czytac i bronic reprezentacji przed sarkazmem obcokrajowcow wynikajacego
    z Artura lekkomyslnosci i nocnych exesach.

    Richard

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520