7.1 C
Chicago
środa, 24 kwietnia, 2024

Będzie śnieg na Boże Narodzenie? Mamy najnowszą pogodę na drugą połowę grudnia

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Jak co roku, im bliżej świąt Bożego Narodzenia, tym intensywniej wyglądamy za opadami śniegu. Mamy najnowszą prognozę pogody na drugą połowę grudnia. Sprawdzamy, czy w 2017 święta mogą być białe.

– Będzie mrozić – zapowiada Bogdan Bąk, poznański synoptyk. – Słoneczna aura w dzień i pogodne noce utrzymają się do czwartku – zapowiada na najbliższe dni. Lepiej mieć pod ręką grubszy szalik i czapkę. Temperatura, jakiej powinniśmy spodziewać się w dzień, wyniesie niewiele powyżej 0 stopni. Synoptyk prognozuje, że w nocy lokalnie temperatura będzie spadać do -5 stopni. – Taką pogodę zapewni rozległy wyż. A później… zima.

 

Ciśnienie obniży się i nad region nadciągną niże – wynika z zapowiedzi. – Szanse na śnieg w Wigilię i święta znacznie wzrosły od poprzedniego tygodnia. Ze śniegu na pewno ucieszą się dzieci, które po świętach będą jeszcze miały krótką przerwę w zajęciach. Biały puch powinien utrzymać się i później, a na pewno nie zabraknie go też w górach, gdzie wielu mieszkańców regionu będzie wypoczywać – uważa Bogdan Bąk. – Tak więc w zimowych nastrojach powinniśmy zakończyć stary rok i powitać nowy – dodaje.

AIP

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520