11.4 C
Chicago
piątek, 12 kwietnia, 2024

Audrii Cunningham wyłowiono z rzeki niedaleko Houston. Przyjaciel rodziny oskarżony o zabójstwo 11-latki

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Po niemal tygodniu od zaginięcia Audrii Cunningham ciało 11-latki zostało wyłowione przez nurków w rzece na północ od Houston. O porwanie i zabójstwo dziewczynki policja oskarżyła przyjaciela rodziny Cunningham.

Śledczy uważają, że to zatrzymany wcześniej 42-letni Don Steven McDougal odpowiada za zaginięcie i śmierć 11-letniej Audrii Cunningham z Teksasu. W środę rano do jego pakietu zarzutów dopisano morderstwo.

15 lutego Audrii nie wsiadła do autobusu, który miał zawieźć dziewczynkę do szkoły. Ślad po 11-latce urwał się gdzieś między przystankiem a domem. W czasie poszukiwań plecak dziewczynki odnaleziono w pobliżu jeziora Livingston, około 80 mil (128 km) na północ od Houston.

W poniedziałek nurkowie wyłowili ciało Audrii z rzeki Trinity, około 10 mil od jej rodzinnego domu.

Po zaginięciu Audrii, McDougal miał przyłączyć się do jej poszukiwań. „Niektórzy świadkowie powiedzieli nawet, że chodzi po sąsiedztwie i pukał do drzwi… pytając, czy ją widzieli” – powiedział szeryf powiatu Polk Byron Lyons.

W 2007 roku McDougal był zamieszany w przestępstwa, związane z próbą wywabienia dziecka. Wówczas mężczyzna nie przyznał się do winy.

Szczątki Audrii zostaną przebadane przez lekarza sądowego Harris County.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520