11.4 C
Chicago
piątek, 12 kwietnia, 2024

Floryda. Na dzieci zawaliła się wykopana na plaży dziura. Nie żyje 5-letnia dziewczynka

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Podczas kopania na plaży wielkiej dziury przez 5-letnią dziewczynkę i jej 9-letniego brata doszło do tragicznego wypadku. Piasek osunął się, przysypując dzieci. 9-latka udało się uratować, a 5-latka zmarła w szpitalu.

Do zdarzenia doszło w powiecie Broward na Florydzie. Dyspozytor numer 911 otrzymał telefon o wypadku ok. godz. 15:00 w środę, 21 lutego. Dzwoniący poinformował, że 9-letni chłopiec i 5-letnia dziewczynka zostali uwięzieni w głębokim dole na plaży Lauderdale-By-The-Sea.

Na plaży szybko pojawili się zastępcy szeryfa, strażacy i ratownicy medyczni, ale uratować udało się tylko 9-letniego chłopca.

Według relacji rzeczniczki Pompano Beach Fire Rescue Sandry King – dzieci wykopały na plaży ogromny dół o głębokości ok. 5-6 stóp. W pewnym momencie ściany dołu zawaliły się, przysypując 9-latka po klatkę piersiową, a dziewczynkę przykrywając w całości.

Pozyskane od jednego ze świadków nagranie z telefonu komórkowego wskazuje, że ok. 10 osób postronnych rzuciło się w kierunku zawalonego dołu, aby spróbować odkopać przysypane dzieci. Oboje udało się wyciągnąć.

9-latek i 5-latka trafili do szpitala. Tego samego dnia stwierdzono zgon dziewczynki.

Dzieci były rodzeństwem. Na Florydę przyjechali z Indiany razem ze swoimi rodzicami.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520