Zmarł dziennikarz i działacz sportowy Damian Gapiński. Miał 36 lat

Zmarł dziennikarz i działacz sportowy Damian Gapiński. Miał 36 lat

Nie żyje dziennikarsz Damian Gapiński związany od wielu lat z serwisem WP SportoweFakty”. Był członkiem zarządu Polskiego Związku Piłki Siatkowej i prezesem Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej. Działacz sportowy  zmarł w sobotę, 30 lipca. Miał 36 lat.

 

Dziennikarz i działacz sportowy zmarł 30 lipca br. w wieku 36 lat,  jak dotąd nieznana jest konkretna przyczyna śmierci Gapińskiego.

 

– „Od chwili gdy pojawił się w środowisku siatkarskim dał się poznać jako znakomity organizator, społecznik, Człowiek z ciekawymi pomysłami, inicjator wielu akcji, które przyniosły dużo pożytku nie tylko naszej dyscyplinie sportu. O takich ludziach jak On mówi się, że byli pasjonatami. Kochał w szczególności siatkówkę młodzieżową” – pisze w notce pożegnalnej na stronie Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

 

Damian Gapiński był współzałożycielem serwisu SportoweFakty (od ponad dwóch lat należącego do Grupy Wirtualna Polska) i przez wiele lat jego redaktorem naczelnym. Zajmował się przede wszystkim relacjonowaniem rozgrywek żużlowych.

 

Ponadto od czterech lat był prezesem Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej oraz członkiem zarządu Polskiego Związku Piłki Siatkowej, gdzie pełnił też funkcję przewodniczącego wydziału marketingu.

Eliza Stępień AIP, Fot. superfakty.wp.pl (aip)

 W tym tygodniu polecamy ► Kennedy’ego zabił Oswald. Adamowicza zabił Wilmont! Skończmy z ukrywaniem przestępców w Polsce

COMMENTS

WORDPRESS: 0