11.4 C
Chicago
piątek, 12 kwietnia, 2024

Uroczyste otwarcie Kancelarii Prawniczej – Baumert Law

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Chicago/Hinsdale: W dniu 29 lutego miało miejsce uroczyste otwarcie Kancelarii Prawniczej – Baumert Law w nowej siedzibie, w Hinsdale, w stanie Illinois.  W uroczystym przecięciu wstęgi wzięli udział przedstawiciele Izby Gospodarczej w miasteczku Hinsdale, Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu; przedstawiciele Polonijnej Izby Gospodarczej, rodzina założycieli i przedstawiciele wielu polskich i amerykańskich biznesów. Miasteczko Hinsdale znajduje sie na południowo zachodnich przedmieściach aglomeracji chicagowskiej.

Założycielami kancelarii prawniczej jest małżeństwo mecenas Aggie (Agnieszka) Baumert i Michael Baumert. Aggie ma za sobą wiele lat doświadczenia w amerykańskich instytucjach rządowych — biurach sędziowskich; jak i w sektorze prywatnym. Michael studiował w Polsce prawo, potem ukończył wydział Prawa na Uniwersytecie George Washington w Waszyngtonie i przez wiele lat pracował w kancelariach prawniczych w stolicy USA, w Waszyngtonie, D.C.

Aggie specjalizuje się w sprawach rodzinnych, rozwodowych, opiece na dziećmi. Michael zjamuje się natomiast sprawami biznesowymi, ochroną własności intelektualnej, sprawami zakupu czy też sprzedaży nieruchomości.

Państwo Baumert tworzą bardzo dynamiczny duet rodzinno-prawniczy. W ostatnich tygodniach zatrudnili do współpracy znanych amerykańskich prawników do swojej nowej kancelarii. Od czasu przeprowadzki z powrotem do Chicago angażują się w działalność polonijnych wydarzeń i instytucji. Aggie miała fantastyczną prezentację dla młodzieży na konferencji NEXT-Talks for Future Generation w 2023 roku.

Aggie Baumert publikuje ciekawe artykuły z dziedziny prawnej w polonijnej prasie.

Za kilka dni Kobiety Polonijnego Biznesu/Polish American Women in Business będą obchodzić w Kancelarii Baumert Law.

Gratulujemy państwu Baumert rozmachu  w ich działalności prawniczej, doceniamy ich zaangażowanie w działalność polonijną. Ich szersza rodzina od dekad angażuje się w działalność Polonii.

Dziękujemy za zaproszenie na otwarcie ich nowej siedziby. Życzymy Aggie i Michaelowi Baumert powodzenia w działalności prawniczej i w służbie społecznej dla Polonii.

Tekst i zdjęcia @Andrzej T Mikolajczyk 

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520