29.1 C
Chicago
środa, 22 maja, 2024

Uciekający przed huraganem opisują chaos na lotniskach na Florydzie

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Na O’Hare zaczynają lądować samoloty z zagrożonej huraganem Idalia Florydy. Pasażerowie opisują chaos na tamtejszych lotniskach i wyrażają radość z powodu ucieczki przed żywiołem.

Lotnisko w Tampie na Florydzie zostało już zamknięte, co spowodowało, że osoby chcące uciec przed huraganem wybierają port lotniczy w Orlando. To właśnie stamtąd wylatują w różne części Stanów Zjednoczonych – między innymi do Chicago. Po wylądowaniu opisują chaos na lotniskach i wielkie kolejki do odprawy. Mówią też o wielu opóźnieniach zaplanowanych lotów, a także obawach o dalsze pogarszanie się sytuacji.

Huragan Idalia gwałtownie przybiera na sile, a Floryda przygotowuje się na katastrofalne skutki i zagrażającą życiu falę sztormową. Gubernator Florydy Ron DeSantis ogłosił w weekend stan wyjątkowy dla kilkudziesięciu powiatów i przygotował zasoby, aby zapewnić natychmiastowe wsparcie dla obszarów, które zostaną dotknięte przez huragan Idalia.

Do pomocy potencjalnym ofiarom przygotowują się również pracownicy Amerykańskiego Czerwonego Krzyża z Illinois, który rozmieścił wolontariuszy na Florydzie i będzie kontynuował ocenę najpilniejszych potrzeb w nadchodzących dniach.

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520