HomePOLSKA

Tragiczny wypadek pod Bydgoszczą. Nie żyje zawodniczka Zawiszy Bydgoszcz

Tragiczny wypadek pod Bydgoszczą. Nie żyje zawodniczka Zawiszy Bydgoszcz

Do bardzo poważnego wypadku doszło na DK nr 10 na wysokości miejscowości Wypaleniska. Dwie osoby osoby trafiły do szpitala. Pasażerka auta nie przeżyła wypadku.

 

Reanimacja nie powiodła się, 20-letnia pasażerka peugeota zmarła. Kierowca wciąż jest w szpitalu. Nieoficjalnie wiemy, że to brat i siostra. Zmarła to Patrycja Markowska, reprezentantka Polski w strzelectwie.
Na co dzień trenowała w bydgoskim Zawiszy. – Mimo młodego wieku była wielokrotną mistrzynią Polski – wspomina klub. – Przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości do warunków jazdy, auto wypadło z trasy na łuku drogi – przekazuje ustalenia policji kom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Wypadek w Wypaleniskach (powiat bydgoski, gmina Solec Kujawski) wydarzył się w sobotę (23 grudnia) kilka minut po godz. 17. Samochód marki peugeot zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Na skutek uderzenia dwie osoby z tego auta ucierpiały. Uderzenie było tak silne, że kierowca wypadł z samochodu. Z kolei pasażerka była uwięziona w aucie – konieczne było użycie całego kompletu narzędzi hydraulicznych.

Ratownicy Medyczni reanimowali kobietę. Na miejscu wypadku działały dwa zastępy straży pożarnej, jeden z OSP Solec Kujawski oraz jeden z JRG SPPSP w Bydgoszczy. Droga była zablokowana, a policja zorganizowała objazdy. Kierowcy nadal muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu w tym miejscu.

 

S, PIO aipCOMMENTS