27.4 C
Chicago
poniedziałek, 20 maja, 2024

Tragiczny wypadek pod Bydgoszczą. Nie żyje zawodniczka Zawiszy Bydgoszcz

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Do bardzo poważnego wypadku doszło na DK nr 10 na wysokości miejscowości Wypaleniska. Dwie osoby osoby trafiły do szpitala. Pasażerka auta nie przeżyła wypadku.

 

Reanimacja nie powiodła się, 20-letnia pasażerka peugeota zmarła. Kierowca wciąż jest w szpitalu. Nieoficjalnie wiemy, że to brat i siostra. Zmarła to Patrycja Markowska, reprezentantka Polski w strzelectwie.
Na co dzień trenowała w bydgoskim Zawiszy. – Mimo młodego wieku była wielokrotną mistrzynią Polski – wspomina klub. – Przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości do warunków jazdy, auto wypadło z trasy na łuku drogi – przekazuje ustalenia policji kom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Wypadek w Wypaleniskach (powiat bydgoski, gmina Solec Kujawski) wydarzył się w sobotę (23 grudnia) kilka minut po godz. 17. Samochód marki peugeot zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Na skutek uderzenia dwie osoby z tego auta ucierpiały. Uderzenie było tak silne, że kierowca wypadł z samochodu. Z kolei pasażerka była uwięziona w aucie – konieczne było użycie całego kompletu narzędzi hydraulicznych.

Ratownicy Medyczni reanimowali kobietę. Na miejscu wypadku działały dwa zastępy straży pożarnej, jeden z OSP Solec Kujawski oraz jeden z JRG SPPSP w Bydgoszczy. Droga była zablokowana, a policja zorganizowała objazdy. Kierowcy nadal muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu w tym miejscu.

 

S, PIO aip

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520