16.8 C
Chicago
czwartek, 30 maja, 2024

Teksas. Rozróba w czasie rozprawy. Krewni ofiary rzucili się na oskarżonego o morderstwo [VIDEO]

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Przed rozpoczęciem rozprawy w sądzie w San Antonio w stanie Teksas doszło do zażartej awantury! Członkowie rodziny zamordowanego nastolatka rzucili się na oskarżonego. Powodem miał być gest, który domniemany sprawca morderstwa wykonał w kierunku obecny na sali krewnych ofiary.

„Będzie posiniaczony i opuchnięty” – ocenił adwokat 18-letniego Victora Nathaneala Rivasa, oskarżonego o zamordowanie w maju 2022 roku 15-letniego Ethana Soto.

W oczekiwaniu na rozpoczęcie rozprawy ws. zabójstwa 15-latka, oskarżony miał wykonać w kierunku krewnych ofiary „gest”, który sprawił, że członkom rodziny Soto puściły nerwy – według San Antonio Express.

Jeden z krewnych Soto przeskoczył barierkę i zaczął bić Rivasa, a następnie dołączyło do niego kolejnych trzech członków rodziny ofiary. Cała sytuacja miała trwać ok. 30 sekund.

Bójkę przerwali funkcjonariusze, obecni na sali sądowej.

Victor Nathaneal Rivas jest podejrzany o zamordowanie 15-letniego Ethana Soto w maju 2022 roku. Motywem zabójstwa miała być kradzież, której 15-latek dopuścił się rzekomo na Rivasie. Przedmiotem rabunku miały być cartridge’e z THC.

Wściekły na Soto Rivas miał wpaść do domu nastolatka i zacząć do niego strzelać. Wówczas Soto nie został ranny i zdołał uciec, ale 17-letni wówczas Rivas nadal szukał zemsty. Matka 15-latka miała rzekomo spotkać się z nim, aby zapłacić za skradzioną własność, ale Rivas stwierdził w sądzie, że taka sytuacja nie miała miejsca.

W akcie zemsty na 15-latku oskarżony miał zaplanować podstęp, aby zwabić i zabić dłużnika. Skłonił nieletnią dziewczynę, aby umówiła się z Soto na zakup skradzionych mu cartridge’y. 15-latek spotkał się z nią w umówionym miejscu, a tam miał już na niego czekać Rivas. Młody mężczyzna miał następnie oddać w kierunku 15-latka kilka celnych strzałów z broni palnej. Wielokrotnie postrzelonych nastolatek trafił do szpitala, gdzie zmarł.

Red. JŁ

(Źródło: New York Post)

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520