29.1 C
Chicago
wtorek, 21 maja, 2024

Teksas. Ojciec próbował rozdzielić dwie grupy bijących się nastolatek. Po chwili już nie żył

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Jak poinformował Departament Policji San Antonio – ojciec nastoletniej dziewczyny został śmiertelnie postrzelony podczas próby rozdzielenia bójki pomiędzy jego córką, a kilkoma innym nastolatkami.

Do zdarzenia doszło w dzielnicy Westside San Antonio, przed godz. 21:00 we wtorek, 24 października. Odpowiadający na zgłoszenie funkcjonariusze SAPD znaleźli na miejscu leżącego na środku ulicy mężczyznę w średnim wieku z kilkoma ranami postrzałowymi.

Biuro Bexar County Medical Examiner’s Office zidentyfikował ofiarę, jako 54-letniego Gabriela Camposa Gonzalesa. Mężczyzna zmarł na miejscu. Policja wszczęła śledztwo ws. zabójstwa.

Według wstępnych ustaleń śledczych – chwilę wcześniej w miejscu zdarzenia doszło do „ustawki” pomiędzy kilkoma nastolatkami oraz dwoma młodymi dziewczynami, mieszkającymi w pobliżu. Jedna z dziewczyn, uczestniczących w bójce, była córka Gonzalesa. Ojciec próbował interweniować i przerwać bójkę. W tym momencie został kilkukrotnie postrzelony przez nieznanego sprawcę, który – zdaniem śledczych – oddalił się z miejsca zdarzenia na piechotę.

Śledczy stwierdzili, że dwie grupy nastolatek kłóciły się od miesięcy, a w czasie wtorkowego spotkania konflikt osiągnął „punkt krytyczny”. Wciąż jednak nie zidentyfikowano sprawcy zabójstwa 54-latka i nie wiadomo, czy była to jedna z nastolatek, które uczestniczyły w „ustawce”.

Red. JŁ

(Źródło: USA Today)

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520