21 C
Chicago
piątek, 24 maja, 2024

Polonijne organizacje popierają Dr. Wilsona

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Kandydat opublikował swoje „Zobowiązanie” („Pledge”) dla mieszkańców Chicago

Przedstawiciele polonijnych organizacji udzielili poparcia dla Dr. Willie Wilsona, który kandyduje na urząd burmistrza Chicago, w nadchodzących wyborach. Chris Hanusiak, Prezes Polonijnej Izby Budowniczych/Kontraktorów (PACBA);  Stanisław Sarna, Prezes Związku Podhalan w Ameryce Północnej, Dr. Łucja Mirowska-Kopeć, Prezes Związku Klubów Polskich; Mirosław Niedzinski, Prezes Kongresu Poloniii Amerykańskiej na stan Illinois; Krzysztof Zółtek, Sekretarz Związku Podhalan udzielili poparcia Dr. Willie Wilsonowi. Spotkanie odbyło się w biurze wyborczym kandydata, w centrum Chicago, w środę, 22 lutego, 2023 roku.

Mirosław Niedzinski, Prezes KPA-Il. powiedział, „Polonijne organizacje udzieliły poparcia Dr. Wilsonowi w jego kandydowaniu na burmistrza Chicago. Jego wizjonerskie „Zobowiązanie/Pledge” może pomóc w poprawie bezpieczeństwa w Chicago. Ma za sobą udokumentowany dorobek, co jest jednym z wielu powodów udzielenia mu naszego poparcia”.

Willie Wilson opublikował w środę swoje „Zobowiązanie/Deklarację’ wyborczą o nazwie „Pledge” dla mieszkańców Chicago. Deklaracja wyborcza jest jak oświadcza kandydat, ‘rezultatem jego podróżowania po różnych częściach Chicago i wsłuchiwania się w  głosy mieszkańców’. W deklaracji znajdują się postulaty dla naszego miasta  i obietnice nadania nowego kierunku. „Nasi mieszkańcy zbyt długo byli blokowani przed udziałem w podejmowania decyzji. Dlatego to się zmieni w pierwszym dniu mojej administracji”, zobowiązuje się kandydat na burmistrza.

Deklaracja wyborcza („Pledge”) jest zarządzającym dokumentem , który stawia na pierwszym miejscu poprawę bezpieczeństwa mieszkańców, zobowiązanie do obniżenia podatków, aby miasto mogło się rozwijać”, oświadcza Wilson. Chce on udostępnić deklarację dla każdego mieszkańca Chicago i zachęca, aby mieszkańcy Chicago go rozliczali z zobowiązań wyborczych.

Wybory na burmistrza Chicago i do Rady Miasta odbędą się 28 lutego. O urząd włodarza Wietrznego Miasta ubiega się 9. kandydatów. W Radzie Miasta zasiada 50. radnych (aldermanów).

Tekst @ Andrzej Mikołajczyk

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520