12 C
Chicago
czwartek, 18 kwietnia, 2024

Policja aresztowała domniemanego seryjnego zabójcę. Ma na koncie co najmniej 6 ofiar

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Policja aresztowała mężczyznę, które może być seryjnym mordercą, poszukiwanym od kilkunastu miesięcy. Policja zatrzymała podejrzanego pod zarzutem zabójstwa trzech osób, które zdaniem śledczych są powiązane z innymi trzema osobami, które zginęły w serii zabójstw w ciągu ostatniego półtora roku – podaje The Guardian.

Oskarżenie wniesione we wtorek przez prokuraturę okręgową San Joaquin County w Kalifornii obejmują trzy zarzuty morderstwa, jeden przypadek przestępstwa z użyciem z broni palnej i jeden zarzut posiadania amunicji.

Policja poszukuje seryjnego zabójcy. Pięć ofiar zamordowanych w ten sam sposób 

W tym momencie 43-letni Wesley Brownlee – zawodowy kierowca ciężarówki – jest oskarżony o trzy morderstwa, które miały miejsce w miejscowości Stockton, ale Tori Verber Salazar – prokurator okręgowa powiatu – przekazała, że przygotowuje się do przedstawienia oskarżonemu dodatkowych zarzutów – ws. dwóch kolejnych zabójstw ze Stockton, usiłowania zabójstwa oraz jeszcze jednego zabójstwa, które miało miejsce w zeszłym roku w Oakland, w powiecie Alameda.

Jak przekazał Stanley McFaddena, szef policji ze Stockton, śledczy cały czas oczekują wskazówek od społeczeństwa, gdyż uważa, że Brownlee może być powiązany z jeszcze większą liczbą przestępstw kryminalnych.

Brownlee został aresztowany w minioną sobotę.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520