20.8 C
Chicago
sobota, 13 lipca, 2024

Podlaskie: Korupcja w ośrodkach ruchu drogowego – są kolejni podejrzani

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Kolejnych 12 osób podejrzanych o udział w procederze załatwiania egzaminów na prawa jazdy w ośrodkach ruchu drogowego usłyszało zarzuty. W sumie kilkaset zarzutów usłyszały już łącznie 53 osoby.
Kolejne zatrzymania w ramach śledztwa w sprawie płatnej protekcji przy załatwianiu egzaminów na prawa jazdy w ośrodkach ruchu drogowego na Podlasiu i Mazowszu.

Funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku zgromadzili materiał dowodowy, który pozwolił przedstawić zarzuty kolejnym 12 osobom podejrzanym. Tym razem w sumie osiemnaście korupcyjnych zarzutów usłyszało 9 mężczyzn i 3 kobiety w wieku od 20 do 60 lat (mieszkańcy różnych części Polski). Obejmowały one w całości udzielanie korzyści majątkowej przy załatwianiu egzaminów na prawo jazdy.

W tej sprawie już wcześniej 41 osób usłyszało łącznie kilkaset zarzutów korupcyjnych. Funkcjonariusze Wydziału do walki z Korupcją Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku badają ją pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Białymstoku. Nie wykluczają też kolejnych zatrzymań i zarzutów związanych z tym procederem.

TS/krk

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520