11.5 C
Chicago
czwartek, 22 lutego, 2024

Pierwsza impreza masowa w Miami-Homestead już w ten weekend

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Po rezygnacji z marcowych wyścigów Homestead-Miami Speedway wraca do ścignaia. Już w najbliższy weekend będzie gospodarzem czterech wyścigów. Będzie to pierwsza masowa impreza sportową w Ameryce od momentu wybuchu pandemii koronawirusa.


Homestead-Miami Speedway będzie gospodarzem pierwszego wydarzenia sportowego z publicznością na żywo w Stanach Zjednoczonych od wybuchu pandemii koronawirusa. Zawody rozpoczną się w niedzielę w NASCAR Dixie Vodka 400. Zawody będzie można obejrzeć też w telewizji na kanale FOX – początek o 3.30 PM 

„Otrzymaliśmy zgodę miasta Homestead, hrabstwa Miami-Dade i stanu Floryda w połączeniu z Centrami Kontroli Chorób, Departamentem Zdrowia oraz wszystkimi władzami stanu i lokalnych władz na przyjęcie do 1000 osób, wśród których będą również wojskowi oraz ich rodziny ”- powiedział Al Garcia, prezydent Homestead-Miami Speedway.

Homestead-Miami Speedway rozesłała zaproszenia do Bazy Rezerwy Powietrznej Homestead, Dowództwa Operacji Specjalnych na południu i Dowództwa Południowego Stanów Zjednoczonych. „Mamy nadzieję, że sprawimy, że wojskowi i ich rodziny przyjdą zobaczyć i zachwycą się wyścigami NASCAR” – powiedział Garcia. „Oznacza to, że jeśli jesteś aktywnym członkiem armii USA i masz męża oraz dwoje dzieci, możesz otrzymać cztery bilety na wyścig i go obejrzeć na żywo na torze. Będzie to pierwsza impreza sportowa od czasu pandemii, co wiąże się z ogromną odpowiedzialnością. Musimy to zrobić dobrze”.

Na torze obowiązują określone przepisy. Widzowie będą mogli wziąć udział w niedzielnym wyścigu na 90 minut przed startem. Pozostałe trzy wyścigi w weekend zostaną przeprowadzone bez fanów.
„Wszyscy członkowie jednej rodziny mogą siedzieć razem, ponieważ mieszkają pod jednym dachem. Nikt w odległości bliższej niż 6 stóp nie może się do nich zbliżać.” – powiedział Garcia. „Zarezerwowaliśmy miejsca w blokach po dwa, cztery i sześć. Nad bezpieczeństwem będą czuwać strażnicy, którzy mają pilnować, aby był przestrzegany protokół dystansowania społecznego”. Każdy, kto wchodzi musi okazać bilet i liczyć się z tym, że zostanie dokładnie sprawdzony. Zostanie mu zmierzona temperatura i zostanie zadane mu szereg pytań. Jeśli pomyślnie przejdzie kontrolę, otrzyma opaskę i będzie mógł wejść i zająć swój sektor.”

Na torze będzie można zakupić jedzenie i napoje. „Będziemy mieli paczkowane kanapki, torbę z frytkami i batonik i każdy, kto przejdzie przez bramę, dostanie lunch w pudełku. Oczywiście to NASCAR, więc musimy mieć kilka stoisk z piwem i będziemy sprzedawać piwo w puszkach, bez piwa z beczki”. – powiedział Garcia.

Garcia zdaje sobie sprawę, jak odpowiedzialność na nim spoczywa jako organizatorze pierwszego wydarzenia sportowego na żywo z udziałem publiczności.

JK

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520