HomeCiekawostki

Paris Hilton znów w Polsce

Paris Hilton znów w Polsce

 Światowego formatu celebrytka i skandalistka Paris Hilton przyleciała dziś do Łodzi. Około godz. 14:30 wylądowała na łódzkim Lublinku. Uśmiechnięta wsiadła do mercedesa, który czekał na nią na płycie lotniska i ruszyła w kierunku Rzgowa. Samochód z celebrytką na moment zatrzymał się tuż za bramą lotniska, Paris otworzyła okno i zrobiła sobie kilka pamiątkowych zdjęć z oczekującymi na nią fanami.

Z Łodzi Paris Hilton pojedzie do Rzgowa, by wziąć udział w Międzynarodowych Targach Mody oraz Fashion Week Poland, zaczynających się w Ptak Fashion City. To drugie podejście „Ptaka” do ugoszczenia tej gwiazdy salonów. Pierwsze miało miejsce w lutym, przy poprzedniej edycji targów, jednak po wielu dniach anonsowania znakomitego gościa, na dzień przed imprezą przyjazd Paris odwołano. Czy teraz możemy być bardziej pewni tej wizyty? – zapytaliśmy. – Niczego nie możemy być pewni bardziej lub mniej, ale Paris Hilton sama zaprasza teraz do Polski na swym profilu na Instagramie – podkreśla Tomasz Szypuła z rady nadzorczej „Ptaka”. – Była na targach w Mediolanie, była w Paryżu, teraz będzie w Ptak Fashion City! Faktem jest, że w najbliższych dniach w Los Angeles nie będzie gali rozdania Oscarów, co wzmacnia pewność wizyty Paris w Rzgowie. Poprzednio właśnie koniecznością udziału gwiazdy w tym wydarzeniu tłumaczono jej nieobecność w Polsce. Wszak to wielokrotna laureatka Złotej Maliny! Czyli tzw. antyoscara… Paris Hilton przylecieć ma na lotnisko na Lublinku jutro po południu. Prywatnym samolotem, z Hiszpanii. – Będziemy w gotowości, wyjedziemy na lotnisko po otrzymaniu sygnału, że samolot wystartował – mówią w PFC. O godz. 16.30 w Ptak Fashion City odbyć ma się konferencja prasowa Paris Hilton. Weźmie ona następnie udział w gali otwarcia Międzynarodowych Targów Mody oraz Fashion Week Poland, a także w afterparty, gdzie wystąpi jako DJ, prezentując swój autorski DJ set. Wszelkie logistyczne zagadnienia związane z przedsięwzięciem „Paris Hilton w Rzgowie” owiane są tajemnicą. – Wszystko jest przygotowane na ewentualny jej nocleg, do kiedy jednak Paris Hilton u nas zostanie, zależy od niej – mówi Tomasz Szypuła.

Paris Hilton – twórczość
Paris Hilton to amerykańska celebrytka, dziedziczka fortuny Hiltonów (jej pradziadek Conrad Hilton założył sieć słynnych hoteli), próbująca sił jako modelka, aktorka, piosenkarka i projektantka mody. Ma 34 lata. W filmie zadebiutowała w 1991 r. trzecioplanową rolą dziewczynki na plaży w komedii „Wishman” i od tamtej pory wystąpiła w ponad 20 produkcjach! Z różnym skutkiem. Jej rola w horrorze „Dom woskowych ciał” uhonorowana została pierwszą z kilku w karierze Paris Złotych Malin, czyli tzw. antyoscarów – w kategorii najgorsza aktorka drugoplanowa. Za to dzięki uznaniu, jaki film zdobył wśród amerykańskich nastolatków, została nominowana do MTV Music Awards, w kategorii najlepsza przerażona rola. Później przyszły inne Złote Maliny, w 2009 r. zdobyła ich aż trzy… Paris nagrała ponadto kilka singli, a także album pt. „Paris”.

Za kratkami i na obcasach…
Najbardziej znane są jednak „dokonania” Paris Hilton w innej dziedzinie. W 2006 r. za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu została skazana na karę grzywny, trzyletni nadzór sądowy oraz zawieszenie ważności prawa jazdy w tym okresie. Rok później znalazła się w więzieniu, w oddziale dla VIP-ów, gdy niezrażona brakiem prawa jazdy zasiadła za kierownicą. Za kratkami spędziła 4 dni, po czym decyzją szeryfa ze względu na „zły stan zdrowia” skazanej kara aresztu została zmieniona na areszt domowy. Jednak po interwencji sędziego i prokuratora wróciła do zakładu karnego. Na niespełna 3 tygodnie… W 2010 r. sąd w Las Vegas skazał Paris Hilton za posiadanie kokainy na rok pozbawienia wolności w zawieszeniu i przymusową kurację odwykową. A także na 200 godzin prac społecznych. Podziwiano później Paris, jak na 10-centymetrowych obcasach czyściła mury i zamalowywała graffiti na budynkach w Los Angeles…

COMMENTS