9.7 C
Chicago
poniedziałek, 21 kwietnia, 2025

Ostrzelał dom nastolatka, który znęcał się nad nim w szkole. Przypadkowo zabił jego matkę

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

19-latek z Teksasu został oskarżony o zabójstwo matki trójki dzieci. Do śmierci kobiety doszło w czasie strzelaniny, której intencją miało być zastraszenie jednego z jej synów.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Katy w Teksasie – w nocy z 24 na 25 kwietnia 2023 roku. W domu przebywała wówczas jego właścicielka oraz trójka jej synów. W pewnym momencie od strony ulicy padło w kierunku domu kilka strzałów. Kilka pocisków kalibru .45 przeszyło dom. Synowie chwilę później znaleźli matkę martwą w jej sypialni. Jeden z pocisków trafił prosto w głowę kobiety.

Podczas przesłuchania najstarszy syn ofiary powiedział policjantom, że w ostatnim czasie widział krążącego w okolicy Chevroleta Silverado. Wspomniał również, że „kilka lat temu wdał się w bójkę z kilkoma facetami, z których jeden jeździł takim czerwonym pick-upem”.

W zapisie z monitoringu znaleziono fragment, kiedy czerwony pick-up parkuje w okolicy domu ofiary – w noc morderstwa. Na nagraniu widać jedną osobę czekającą na siedzeniu kierowcy, podczas gdy dwie inne wysiadają i idą w kierunku domu. Słychać strzały, po czym dwaj mężczyźni biegną z powrotem do auta, wsiadają i odjeżdżają – zgodnie z dokumentami sądowymi.

Wkrótce sprawcy zostali aresztowani. Architektem morderstwa miał być 19-letni Giovanni Wilfredo Medrano. Podczas przesłuchania nastolatek powiedział policjantom, że ostrzelał dom ofiary, gdyż chciał „nastraszyć jej syna”, który – jak stwierdził – „znęcał się nad nim, odkąd był w 9 klasie”. Dodał, że nie zamierzał zabijać jego matki.

Medrany został oskarżony o morderstwo. Sędzia ustalił kaucję na 500 000 dolarów.

Katy to miejscowość na przedmieściach Houston – ok. 30 mil od centrum miasta.

Red. JŁ

(Źródło: The Charlotte Observer)

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

👇 P O L E C A M Y 👇

Koniecznie zobacz nowy Polonijny Portal Społecznościowy "Polish Network v2,0"