HomeCiekawostki

ONR patroluje plaże w Rimini we Włoszech, gdzie afrykańscy imigranci rok temu brutalnie napadli na polską parę

ONR patroluje plaże w Rimini we Włoszech, gdzie afrykańscy imigranci rok temu brutalnie napadli na polską parę

ONR patroluje plaże w Rimini we Włoszech: Działacze Obozu Narodowo Radykalnego wrzucili na Twitterze informację, że patrolują plaże we włoskim Rimini, gdzie rok temu afrykańscy imigranci brutalnie napadli na polską parę. 

 

ONR poinformował na Twitterze, że grupa działaczy Obozu Narodowo Radykalnego będzie patrolować plaże w Rimini. „Jesteśmy w miejscu gdzie rok temu imigranci napadli i zgwałcili naszych rodaków. Zaczynamy patrolowanie plaż w Rimini” – napisał na Twitterze Obóz Narodowo Radykalny.

 

ONR odniósł się tym samym do brutalnej napaści na polska parę we Włoszech w sierpniu zeszłego roku. Na plaży w Rimini afrykańscy imigranci brutalnie pobili mężczyznę i wielokrotnie, zbiorowo zgwałcili jego żonę.

 

W sierpniu 2017 roku na plaży w Rimini afrykańscy imigranci napadli na polską parę. Grupa imigrantów brutalnie pobiła mężczyznę i kilkukrotnie, zbiorowo zgwałciła jego małżonkę. Sąd skazał nieletnich sprawców na 9 lat i 8 miesięcy więzienia, z kolei szefa ich bandy na 16 lat pozbawienia wolności.

 

MJ aip

COMMENTS