13.2 C
Chicago
czwartek, 22 lutego, 2024

Nowy York: Policjant uratował życie 60-latka, dźgniętego nożem. Bystra reakcja!

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

60-letni mężczyzna został dźgnięty noże w bibliotece w Rochester w stanie Nowy York. Dzięki zwinnej i szybkiej akcji policji już na miejscu zdarzenia, oczekuje się, że senior raczej przeżyje.

Ofiara miała, przynajmniej raz, zostać dźgnięta nożem w ramię w Monroe Library. Policja została wezwana na miejsce zdarzenia około godziny 16.00. Funkcjonariusz Nicholas Vandemar przystąpił do ratowania mężczyzny od razu.

Vandemar przypomniał sobie, że najpierw zobaczył krew na podłodze, a potem mężczyznę leżącego pod ścianą. Oficer zdjął z pasa opaskę uciskową i owinął ją wokół ramienia ofiary, aby zatamować krwawienie. Lekarze poinformowali, że ta czynność uratowała życie ofiary.

„Wtedy zaczęło do mnie dochodzić, jak poważna była ta sytuacja i jak ważne lub szczęśliwe je to, że wszystko potoczyło się idealnie” – powiedział Vandemar, odnosząc się do tego, co powiedzieli lekarze.

Ofiara została przewieziona do Strong Hospital, gdzie 60-latek przeszedł operację i obecnie dochodzi do siebie. Żadne dodatkowe szczegóły nie zostały ujawnione.

Podejrzany – Yosmain Ammons – został aresztowany jeszcze tego samego dnia.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520