HomePOLSKA

Neckermann wstrzymuje sprzedaż wycieczek. Czy biuru podróży Neckermann też grozi upadek?

Neckermann wstrzymuje sprzedaż wycieczek. Czy biuru podróży Neckermann też grozi upadek?

Neckermann wstrzymuje wycieczki. Co to oznacza dla podróżujących i turystów korzystających z usług biura podróży Neckermann Polska? Sprzedaż została wstrzymana. Przypomnijmy, że Neckermann to biuro podróży należąca do grupy Thomas Cook. Czy firmie grozi upadek? Wycieczek nie da się kupić w żaden sposób. Czy upadek Thomasa Cooka oznacza kłopoty Neckermanna?

 

Neckermann wstrzymuje wycieczki. Wycieczek w burze podróży Neckermann nie da się nabyć w żaden z możliwych sposobów. Jak informuje “Puls Biznesu” w Neckermannie wycieczek nie można kupić:

 

 

    • indywidualnie,

 

    • u agenta,

 

    • z pomocą systemu rezerwacyjnego.

 

 

Co z turystami przebywającymi na wczasach? Jak mówi Marek Kamieński, członek zarządu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych na łamach “PB”: Klienci Neckermanna nie mają kłopotów. Klienci, którzy aktualnie są na Majorce wrócą spokojnie zgodnie z planem.

 

Eksperci co do ewentualnego upadku Neckermanna są ostrożni. Kamieński na łamach “PB” stwierdził, że biuro podróży Neckermann Polska jest odrębną spółką i prowadzi osobną działalność. Inni natomiast wieszczą, że jak firma upada, to wraz ze wszystkimi spółkami.

 

Przyczyną upadku firmy Thomas Cook było olbrzymie zadłużenie. Obecnie setki tysięcy klientów pozostają bez pomocy rozproszeni po całym świecie i trwają starania, by sprowadzić ich do krajów. Czy Neckermann Polska czeka upadek? Tego nie wiadomo, jednak wstrzymana sprzedaż może nie wróżyć nic dobrego. Z biura podróży Neckermann Polska na wakacjach przebywa aktualnie blisko dwa tysiące Polaków.

 

TK aip

COMMENTS