-0.8 C
Chicago
środa, 28 lutego, 2024

Na haju po trawce zadała chłopakowi 108 ciosów nożem. Kobieta może spędzić w więzieniu tylko kilka lat

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

32-letnia Bryn Spejcher z Kalifornii została uznana winną nieumyślnego spowodowania śmierci po zamordowaniu swojego chłopaka pod wpływem psychozy, wywołanej niepożądanym działaniem konopi indyjskich. Kobieta zadała swojemu partnerowi 108 ciosów nożem, a potem próbowała targnąć się na własne życie.

Po 4 godzinach narady ława przysięgłych uznała 32-letnią Bryn Spejcher winną nieumyślnego spowodowania śmierci 26-letniego Chada O’Melii w 2018 roku – podaje KTLA 5.

Feralnego dnia O’Melia miał namówić Spejcher do zapalenia z nim marihuany. Kobieta zaciągnęła się dwukrotnie z bonga swojego chłopaka – wcześniej 32-latka miała bardzo rzadko używać narkotyków.

Po zażyciu marihuany kobieta doznała niesamowicie silnego epizodu psychotycznego, który spowodował, że chwyciła za nóż i zaatakowała swojego partnera. Spejcher dźgała O’Melię 108 razy, w szale pchnęła nożem kilkukrotnie także swojego psa.

Kiedy funkcjonariusze usiłowali ją rozbroić, 32-latka wbiła sobie nóż kuchenny w szyję.

Zgodnie z prawem stanu Kalifornia, osoba pod wpływem narkotyków lub alkoholu jest postrzegana jako odpowiedzialna za swoje czyny, chyba że jej odurzenie jest mimowolne.

Spejcher została uznaną winną nieumyślnego spowodowania śmierci. Z reguły taki osąd wiąże się z wyrokiem ok. 4 lat pozbawienia wolności. W czwartek 32-latka znów pojawi się w sądzie, aby poddać się przesłuchaniom, które rozsądzą o czterech ewentualnych „wzmocnieniach”, które mogą potencjalnie zwiększyć jej wyrok.

Red. JŁ

(Źródło: New York Post)

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520