HomeUSAFloryda

Możesz zostawić płaszcz w sylwestra – Miami znów się ociepla!

Możesz zostawić płaszcz w sylwestra – Miami znów się ociepla!

Po tygodniu niskich, a nawet rekordowych temperatur, południowa Floryda przechodzi w poniedziałek w kierunku powolnego ocieplenia, przy minimalnych szansach na deszcz, co zapowiada wietrznego sylwestra


Według National Weather Service w Miami, temperatury ustabilizują się do średnich warunków w nocy z niedzieli na poniedziałek, a najniższa temperatura będzie w okolicach 60 stopni F. Przewiduje się, że poniedziałek będzie bardziej słoneczny, z wyższą temperaturą 75 stopni.

Reszta tygodnia powinna nadal się rozgrzewać, w tym temperatura powietrza bardziej wakacyjna (około 80 stopni) w ciągu dnia w czwartek.
W czwartek podmuchy wiatru mogą osiągnąć 30 mil na godzinę, ale niskie temperatury wieczorne powinny oscylować wokół 73 stopni.
Chociaż warunki będą w większości słoneczne, szanse na deszcz wzrosną w Nowy Rok. W sobotę będzie 30% szans na deszcz, a temperatura osiągnie 79 stopni.

Prognoza pogody dla rejonu Miami pokazuje, że „temperatury powinny pozostać łagodne, chociaż prawdopodobnie nieco obniża się do początku przyszłego tygodnia”, ponieważ zimny front zbliża się do regionu w piątek wieczorem.
JK

COMMENTS