Michał Grudzień chce zostać najprzystojniejszym Polakiem

Michał Grudzień chce zostać najprzystojniejszym Polakiem

 

Michał Grudzień z Alwerni, jeden z najprzystojniejszych Polaków, już w środę 9 stycznia podczas finałowej gali powalczy o tytuł Mistera Polski 2018. Wygranie konkursu nie będzie łatwe, bo podobny cel przyświeca jego konkurentom, którzy spotkają się w Teatrze Capitol w Warszawie.

Droga do finału konkursu nie była prosta. Najpierw kandydaci musieli przebrnąć przez eliminacje, które na początku czerwca odbyły się w Łodzi. Kolejnym krokiem był półfinał na początku lipca w Kozienicach. Podczas niego kandydaci zaprezentowali się w strojach piłkarskich, nawiązując do mistrzostw świata, strojach kąpielowych oraz garniturach. Michał zyskał uznanie w oczach jury i otrzymał nominację do finału. – Od momentu awansu do finału minęło już pół roku i było to bardzo aktywne pół roku. Ten czas spędziłem m.in. na zgrupowaniach, różnych sesjach fotograficznych, jednak nie można zapominać też o codziennych obowiązkach, czyli szkole – mówi 18-letni Michał Grudzień. Jak podkreśla, już sam awans do finału jest dla niego ogromnym sukcesem. Stara się twardo stąpać po ziemi i krok po kroku realizować swoje cele.

 

 

Od momentu awansu do finału jego konto na instagramie, gdzie zamieszcza swoje fotografie bardzo mocno się rozwinęło. Aktualnie obserwuje je już ponad 25 tys. osób. – Jest to ogromna liczba, ale ja nie chcę się na niej zatrzymać i robię wszystko, żeby zaciekawić obserwatorów swoją osobą – podkreśla. Na Instagramie ma już sporą grupę osób, które go wspierają. W obecnych czasach obecność w mediach społecznościowych, dotarcie do jak największej grupy odbiorców jest kluczowa. Zaowocowało to propozycjami współpracy. Zgłosiło się do niego kilka firm. – Zdecydowałem się na współpracę z Danielem Wellingtonem, który moim zdaniem, ma świetne zegarki, dodatkowo współpracuje z firmami Ozonee, Saxx, Contigo – wylicza Michał. Uczestnicy konkursu w ramach przygotowań do finałowej gali wzięli udział w zgrupowaniach.

 

Podczas ostatniego w Warszawie m.in. uczestniczyli w oficjalnej sesji zdjęciowej. Była to również okazja do integracji podczas imprezy. Efekty ich przygotowań będzie można zobaczyć już w środę. Jak podkreśla Michał, na scenie będę starać się być sobą. Na pewno z jego twarzy nie zniknie uśmiech, który towarzyszy mu na co dzień. – Mam nadzieję, że będzie to piorunujące show w naszym wykonaniu. Moim ulubionym wyjściem na pewno będzie wyjście w garniturach, ponieważ lubię elegancki styl i dobrze się w nim czuję – mówi Michał. Ułatwić drogę do zwycięstwa w konkursie pomoże mu zdobycie tytułu Mistera Polski Internetu, który daje miejsce w finałowej piątce. Głosowanie trwa do środy. Aktualnie Michał zajmuje czwarte miejsce z niewielką stratą do lidera.

 

 

– Byłoby mi ogromnie miło, gdybym mógł liczyć na wsparcie Czytelników. Z góry dziękuję za każdy oddany głos – mówi Michał Grudzień. Poprzeć jego kandydaturę można wysyłając SMS o treści: MISTER.4 pod numer 7168. Koszt SMS-a to 1,23 zł. Z danego numeru można wysyłać nieograniczoną liczbę SMS-ów. Dla Michała udział w konkursie Mister Polski 2018 nie jest debiutem w tego rodzaju konkursie. Wcześniej dotarł do półfinału The Look of Year 2016. Nawet po ewentualnym zdobyciu tytułu Mistera Polski 2018 nie zamierza kończyć edukacji i skupiać się na modelingu. – Edukacja jest bardzo ważną częścią życia, tak więc myślę, że pogodzę te dwie rzeczy – mówi Michał. Obecnie jest uczniem klasy maturalnej II Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie. Uczęszcza do klasy o profilu biologiczno-chemicznym z rozszerzonym językiem angielskim. Chciałby rozwijać się w kierunku medycznym, bardzo interesuje go medycyna estetyczna.

 

– Wiadomo, jest to bardzo trudny kierunek i bardzo czasochłonny, jeśli chodzi o etapy edukacji, ale będę robił wszystko, żebym się rozwijać w tym kierunku – mówi Michał. Jego hobby to moda, sport, szybkie samochody i podróże. W lutym ub. roku zdał egzamin na prawo jazdy. Liczy, że uda mu się kiedyś zasiąść za kierownicą sportowego ferrari lub mustanga. Dla pań mamy dobrą informację. – Nadal moje serce jest wolne i czeka na tą jedyną – mówi Michał, który ma słabość do inteligentnych i zadbanych kobiet. Najbardziej fascynują go te troskliwe, życzliwe, które mają swoje pasje i przede wszystkim fajny charakter.

 

 

aipCOMMENTS

WORDPRESS: 0