13.5 C
Chicago
wtorek, 20 lutego, 2024

Mass. Próbowali wyrwać bankomat z mocowań. Złodziejom udało się zgubić pościg

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Dwóm mężczyznom z Massachusetts udało się uciec przed policyjnym pościgiem po zuchwałej próbie kradzieży bankomatu Bank of America. Złodzieje próbowali wyrwać całe urządzenie z mocowań przy pomocy swojego pick-upa.

Do zdarzenia doszło w Higham, w stanie Massachusetts. Około godziny 3:43 w Departamencie Policji w Higham uruchomił się alarm jednego z bankomatów Bank of America na terenie miejscowości. System alarmowy informował o intruzach w bezpośrednim otoczeniu urządzenia.

Jak przekazali policjanci – dwóch mężczyzn obwiązało bankomat łańcuchem, a pozostałą końcówkę przymocowali do swojego białego Cadillaca Escalade EXT z 2007 roku. Następnie – wykorzystując siłę napędową auta – próbowali wyrwać cały bankomat z mocowań.

Kiedy na miejscu pojawił się patrol policji, złodzieje błyskawicznie odjechali z miejsca zdarzenia. Po krótkim pościgu porzucili auto w czyimś ogrodzie, a dalszą ucieczkę kontynuowali na piechotę. Udało się – policjanci zgubili trop. Wpaść na ślad rabusiów nie zdołał nawet policyjny K-9, którego sprowadzono na miejsce, aby zlokalizować uciekinierów.

Jak poinformowały lokalne władze – bankomat został poważnie uszkodzony w wyniku próby napadu, jednak złodziejom nie udało się dobrać do przechowywanej wewnątrz gotówki. Według lokalnej policji to już trzecia próba obrabowania bankomatu w ciągu ostatnich 3 lat.

Red. JŁ

(Źródło: New York Post)

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520