17.8 C
Chicago
poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

Floryda. Krwawa bójka dwóch kobiet na domówce. Starsza odgryzła młodszej kawałek ucha

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Młoda kobieta i nastolatka z Florydy zostały aresztowane za udział w bójce w czasie domówki. W ferworze walki 23-letnia kobieta odgryzła 18-latce część ucha. Powodem konfliktu miała być rzekoma kradzież alkoholu i e-papierosów przez starszą uczestniczkę bójki.

Do zdarzenia doszło 4 lipca 2023 roku w Callaway na Florydzie. Zastępcy Biura Szeryfa Bay County interweniowali w godzinach nocnych w jednym z domów przy 6530 Olokee Street w Callaway. Wówczas odbywała się tam domówka, w której uczestniczyli „nieletni bez nadzoru”.

Krótko po północy kilku nastolatków wdało się w bójkę na podwórku przed domem. Wówczas 23-letnia Macy Regan próbowała „ulotnić się” z terenu, ale na drogę weszła jej 18-letnia Dixie Stiles. Stiles oskarżyła Regan o kradzież e-papierosów „vape pen” oraz alkoholu.

Wówczas Regan  wyciągnęła broń, ale Stiles odepchnęła ją, po czym obie zaczęły walczyć wręcz. Podczas walki Regan pozbawiła 18-latkę części ucha, które po prostu odgryzła. Według zastępców – odgryzionego kawałka nie udało się już później przyszyć.

18-letnia Stiles została oskarżona o pobicie, natomiast 23-letniej Regan postawiono zarzut pobicia z uszkodzeniem ciała.

Red. JŁ

(Źródło: Fox 35 Orlando)

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520