-2.5 C
Chicago
piątek, 23 lutego, 2024

Mass. Dwóch zwycięzców odebrało nagrody w ten sam dzień. Dzięki loterii wygrali grube miliony

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

W środę Massachusetts State Lottery odmieniła życie aż dwóch szczęśliwców! Tego dnia w siedzibie loterii pojawiła się dwójka mężczyzn, którzy wygrali wielomilionowe nagrody. Pierwszy z nich odebrał 25 milionów dolarów, a drugi 11 milionów!

Tajemniczy zwycięzca zakupił zdrapkę Massachusetts State Lottery „Billion Dollar Extravaganza” za 50 dolarów, a zwróciło mu aż 25 milionów! W imieniu zwycięzcy nagrodę spieniężył jego pełnomocnik Thomas J. Percy z Percy Law Group 2023 Lottery Trust-19. Powiernik milionera wybrał opcję wypłaty gotówkowej w kwocie 16 250 000 dolarów.

Według Percy’ego zwycięzca jest „miłą i troskliwą osobą, która stara się robić w życiu właściwe rzeczy”. Jest także „osobą rodzinną, skromną i bardzo wdzięczną”.

Zwycięski kupon został zakupiony w Red’s przy 1500 Brayton Avenue w Fall River. Sklep otrzyma premię w wysokości 50 tys. dolarów za sprzedaż zdrapki.

Kolejną nagrodę odebrał Let It Be Trust z Foxborol. Zwycięzcę loterii reprezentował Felix Betro, który odebrał nagrodę na podstawie zwycięskiego kuponu gry losowej Megabucks Doubler. W imieniu klienta Betro odebrał nagrodę gotówką, wypłacając 7 486 238 dolarów.

Betro powiedział Loterii, że jego klient planuje ograniczyć życie zawodowe i skupić się na swoich dzieciach i wnukach. Dodał, że wyraził zainteresowanie przeznaczeniem wygranej na podróże.

Zwycięski kupon został zakupiony w Joe’s Kwik Mart przy 251 E. Central Street we Franklin. Sklep otrzyma premię w wysokości 50 000 za sprzedaż zwycięskiego kuponu.

Red. JŁ

(Źródło: Boston 25 News)

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520